Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem vagyok sikeres a...

Miért nem vagyok sikeres a munkámban?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem azért, hogy sikereket érjek el? Sportedző vagyok, fitness teremben, de alig járnak az órámra. Nem értek a fengshuihoz, és nem is ettől várom a sikert, de mit kellene tennem, hogy valami változzon?
2011. jan. 6. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

nem tudom mi koze van ennek a temanak a feng shui hoz. Nem mintha az FS nek BARMIHEZ is koze lenne.


Nekem tiszta h mi a bajod.


Ha elmennenek hozzad az emberek egy orara aztan eltunnenek, akkor biztos h az oraddal van baj, vagy veled( szemelyi higenia kinezet, rossz oktatasi terv ect.)


ha viszont be sem neznek hozzad, annak egyertelmuen marketing okai vannak. Rosszul megvalasztott ido, rossz vagy nemletezo reklam.

Tessek kutakodni, hogy pl a melletted rendkivul jol meno orara hogyan talalt be a nagyerdemu. Az mar egy kiindulo pont.


Bar altalanossagban elmondhato, hogy aki a feng shuitol var megoldast barmire, az sikeres ember nem lehet.

2011. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Higiéniára, külsőre nincs panasz. Elég igényes vagyok önmagamra, szóval nem ezzel van gond.

Általában azt hallom vissza, hogy túl kemény az óra, nem jönnek többet, mert kiizzadtak és elfáradtak. (Miért is jár az ember edzeni, ha nem ezért?) Aztán amikor kicsit lazábbra veszem, akkor meg arra panaszkodnak az edzettebbek, hogy el se fáradtak.

Akinek meg tetszik, az jön párszor és többet nem.

2011. jan. 15. 12:06
 13/27 anonim ***** válasza:

Minek mennek az emberek edzeni? Hát nem azért, hogy ott kifáradjanak. Azért, hogy fittebbek legyenek, alakot formáljanak, levezessék a napi feszkót, kiizzadják magukból a sok fost. Ez nem azt jelenti, hogy erőn felül akarnak teljesíteni és kifáradni. Ez azt jelenti, hogy úgy szeretnének eltölteni egy kis szabadidőt, hogy a testükre is odafigyelnek, javul a közérzetük, önbizalmuk, minden.


Javaslom, ha sok új arcot látsz, akkor ne tarts túl erős órát, vagy kérdezd meg, ha esetleg sok az edzettebb, hogy mit szólnának egy lazább órához az újakra való tekintettel. Simán belemennek, mert tudják előre, hogy mire számítanak, és szívesen segítenek ezzel az edzetlenebbeken. Ha sok az edzettebb, akkor szólj előre, hogy rájuk való tekintettel most erősebb órát tartasz, természetesen senki ne ijedjen meg (utalva itt az edzetlenebbekre), aki nem bírja, nyugodtan pihenhet közben, de próbáljon meg újra becsatlakozni.


Elárulom, én stepre jártam úgy, hogy 2 hétig szenvedtem a koreográfiával, mert az istennek nem bírtam megjegyezni. Az edző tök sokszor odajött és lassan elmutatta. Mindig mosolygott, kedves volt, nagyon emberi és közvetlen. Rengeteget számít.


Az általad tartott órákat pedig ne a saját edzésednek tekintsd, mindig az ott lévő emberek legyenek az elsők. Ha ezt elfogadod, akkor nagyon kedveltek lesznek az óráid.


Majd írd meg, mi volt.:)

2011. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, nincs semmi különös oka annak, hogy kevesen járnak az óráidra.

Ha egyszer sikerülne egy baráti társaság egy-két tagját belelkesítened, akkor talán többen is jönnének.

Szakmai tanácsokat nem osztok, te ezt jobban tudod.

Amivel sikerül még visszatérőket szerezni: a zene.Akár a zenére dolgozni, akár csak háttérben, aláfestésnek. Kérdezd a vendégeket, hogy milyen irányzat a kedvenc. Visszajönnek, ha azt hallgathatják, még akkor is, ha különösebben nem figyelnek rá.

Az, hogy megizzadnak, elfáradnak - nem probléma. Mondd el, hogy a tessék-lássék, szemforgatás jobbra-balra se nem fogyaszt, se alakot nem formál, fitten se tart.

60N

2011. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Az, hogy megizzadnak, elfáradnak - nem probléma. Mondd el, hogy a tessék-lássék, szemforgatás jobbra-balra se nem fogyaszt, se alakot nem formál, fitten se tart. "


Hát nem éppen egy nyerő mondat, kivéve katonáéknál, de ott meg úgyis parancsszóra kell teljesíteni.

2011. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ha órát tartok, azt nem a saját edzésemnek tekintem. Ha magamat akarom edzeni, akkor bemegyek más edzőtársam órájára, mert ott tudok magamra is figyelni, nem csak a vendégekre.

Amiket írtatok, hogy legyek kedves, aranyos, segítőkész, mosolyogjak, mind megvan. A legfurább, hogy még maga a főnököm se érti, miért jár hozzám a legkevesebb vendég. Pedig ő tényleg profi edző, sok-sok éves tapasztalattal.


Az elfáradást arra értem, hogy ha elmész edzeni, akkor nem erőn felül kell teljesíteni, erről szó se volt, de ha kicsit se fáradsz el, akkor nem volt hatásos az edzés. Egy kellemes fáradságérzés kell, hogy legyen a végén. Nem lábat lógatni jönnek, hanem edzeni. Ezzel együtt jár az izzadás. De volt, aki azt mondta, hogy ő kiizzadt, nem jön többet...

2011. jan. 15. 17:14
 17/27 anonim ***** válasza:

Marketinges vagyok:

-tégy ki kérdőivet:mit változtatnának (te tedd fel a válasz lehetőséget)

-céloz meg egy életkort igazisd hozzá az órát du.v.este és a zenét

-hirdetsd magad ugy,hogy mindenki hozzon 1 + főt,akinek a vendége az óra elején 2 percre ő tarsta a bemutatót

-üdvözöld az állandóakat névvel -érezzék,hogy családias a kapcsolat

-ha idősek mennek hirdess egy napot amikor elhozzák a fiatalokat, laza órát és más zenével a fiatalok 1 x mehetnek ingyen

-ha fiataloknak tartasz, csináld forditva

a feng shui szerint a bejárattal szemben/D oldal/ vörös szinünek kell lenni ez lehet kép,2 virág aminek vörös a virága bármi ami piros v. vörös a hiredet karieredet erősited ezzel

2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hol és milyen edzést tartasz egyébként?
2011. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó, használható és igaz tanácsot kaptál. Mint könyvelő azt teszem hozzá, hogy minden újonnan indított vállalkozásnak - a legtökéletesebb reklám mellett is - minimum 6 hónap kell ahhoz, hogy elterjedjen a köztudatban. Viszont hiányolom a hitedet. A tudatalatti azt vonzza be az életünkbe, amiben hiszünk, amire gondolunk, és amit beszélünk. Ettől kezdve arról tessék beszélni, hogy: "Napról-napra egyre több és több ügyfelem van!" vagy (és): "Én vagyok a legjobb a szakmában!" és ehhez hasonlókat mondogatni tükör előtt hangosan. A hit hallásból van.
2011. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kedves marketinges és utolsó!

Sok jó ötletet kaptam tőletek. Köszönöm szépen.

Tegnap csapattréning volt, mindenféle jó kis összetartozást erősítő játékokkal, egy pszichológus is volt ott, beszélgetni lehetett vele, és fény derült pár dologra. Elmondtam neki a problémámat, erre elkezdett kérdezgetni mindenfélét, a magánéletemről, önmagamról, magamról alkotott képemről, mit gondolok magamról, régi dolgokról, gyerekkor, stb.

Rájöttünk, hogy nincs önbizalmam. VAnnak magánéleti gondjaim mostanában, ez lehet a fő oka annak, amiért nem bízom magamban. Részletezni nem szeretném, de amit az utolsó válaszoló is írt, lehet benne valami. Talán rátapintottál a lényegre. Először önmagamat kell rendbe tennem lelkileg és talán utána menni fog minden más is. Az elmúlt hónapokban szinte semmi se sikerült, lehet, hogy pont emiatt nem.

Amúgy klasszikus aerobicot tartok és spinninget.

2011. jan. 16. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!