Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem vagyok sikeres a...

Miért nem vagyok sikeres a munkámban?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem azért, hogy sikereket érjek el? Sportedző vagyok, fitness teremben, de alig járnak az órámra. Nem értek a fengshuihoz, és nem is ettől várom a sikert, de mit kellene tennem, hogy valami változzon?
2011. jan. 6. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Először is nézz magadba! (természetesen nem negatívan mondom ezt.) Szereted csinálni a munkádat, attól függően, hogy kevesen mennek el?


Azt hiszem, kulcsfontosságú az, hogy sok embert ismerj, és abszolút kedves legyél mindenkivel, akármennyire is béna valaki. Ha kedves vagy, segítőkész, és nagyon jól tudod előadni magad, akkor hidd el, hogy körbe fog járni a hír, hogy: "XY de jó edzéseket szokott tartani, tele van életerővel, legközelebb gyere el velem."

És ez csak terjedni fog. Légy mindig pozitív, mosolyogj! :) Ezzel mindent meg lehet oldani.

A fengshuihoz pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy már számtalan könyv megjelent (ha netán mégis érdekelne, csak nincs pénzed pl. tanfolyamra járni), ezeket lehet olvasgatni, és minden sikerülni fog.

2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Biztos drága vagy! Csinálj vmi akciót!
2011. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

szexy srácokhoz jobban mennek, nézd át a ruhatárad. És persze: reklámozz.

Mindig csevegj a meglévő kuncsaftokkal, próbáld elmélyíteni a kapcsolatot. De ne nyomulj erőszakosan, és ne próbáld rábeszélni őket arra hogy hívják el a barátaikat, mert az nagyon ciki. Inkább viselkedj úgy, mint ha kiváltság lenne az órádra járni.

2011. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok drága, a teremben minden óra ugyanennyibe kerül. Kedves vagyok a vendégekkel, mosolygok, szakmailag teljesen felkészült, de mindig járok továbbképzésekre. A vendégek azt mondják, jó az óra, maguktól jönnek oda edzés után, hogy ez tök jó volt. Aztán többet nem látom őket, vagy csak nagyon ritkán. Behívtam az óráimra párszor a terem vezetőjét, aki tök profi edző, és ő is azt mondta, hogy minden rendben velem, nem érti, miért járnak kevesen. Sőt, azt is mondta, hogy több nálam gyengébb képességű edzője van, akiknél meg tele van az óra, ő se tudja, miért.
2011. jan. 7. 10:21
 5/27 anonim válasza:

Mikor tartod az órákat? Mely napszakban?

Ki van előtted, utánad? Környéken hasonló lehetőség?

Mióta csinálod?


ÉS SOHA NE ADD FEL! Drukkolok! :)

2011. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ők sok helyen plakátoznak, vagy hírdetnek újságokban. Te szoktál ilyet?
2011. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tegyél ki plakátokat iskolákba, szabadidős központokba, hírdess helyi lapokban.
2011. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Barnabás :) válasza:

Ajánlom nagyon sok szeretettel afigyelmedbe :

Michael Fletcher: Lépj A Következő Szintre

cimű könyvét ebben a könyvben ez az ember 31 veztő véleményét kérdezi meg akiok kiemelkedök a szketrületükön.Ez a 31 veztő külön külön elmongya hogy ök mi alapján döntenek és léptetnek elö embereket. Pld. :(ez egy kis sztori a könyvböl) Volt egy nö aki a munkahején másokéve szeretne ő fö gyerek felügyelet vezetöje lenni...és sok ideje dolgozik már ott és mindig követi fö gyerekfelügyelö utasitásai és eggyik nap jött gey ked ves házaspár és ök is be álltak arra a posztra minez anő sokszor hoztak be a gyerekek nek kifestö és nagyon jol bántak velük egyszer észre vette a feleség (akkor még csak egy hete voltak ott ) hogy rossza pelenkázo és elvan törve kérdezte a nöt hogy ez miota ijen ömeg mondta hogy már régota akor anö és a férje miután vége lett a müszakuknak és már minden gyereket hazavittek a szülök nekiáltak és egy ora alt megszerelték a pelenkázott másnap a fönök elöléptette öket VFö gyerekfelügyelövé (tettek azért hogy kiérdemeljék az elöléptetést egy kicsit nem sokal de egy kicsit többet csináltak és igy vitték elöréb a gyerekfelügyelet szinvonalát :D) (nem pontosan igy volt benne emlékezetböl irtam le.)....

sok barátom és ismerösöm olvasták a könyvet amely sok tanácsal lát el és apró lépésekkel akövetkezö szintre jutett nekik használt és elörébjutottak az életükbe n

:D

sok szerencsét. ;)

2011. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Amúgy azért gondoltam a fengshuira, mert láttam most egy műsort erről, hogy a körülöttem lévő tárgyak is nagyban befolyásolnak abban, hogy sikeres vagyok-e vagy sem. Nem értek hozzá, nem tudom, hogy higgyek-e neki vagy sem, de egy próbát megér.

Idén úgy kezdtem el órákat tartani, hogy leszarom, mi lesz, hányan jönnek, én vidám leszek, segítőkész, és tök jó edzés lesz. Majd meglátjuk, lehet, hogy csak a januári fogadalmak miatt ,de mintha többen lennének mint eddig.

2011. jan. 8. 12:40
 10/27 anonim ***** válasza:
hol tartasz edzést és mikor? én elmennék :)
2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!