Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy embernek hallják/látják a gondolatait?

Figyelt kérdés

Az ő gondolatait mindenki hallja, de ő nem hallhatja mások gondolatát.


1.) Ki és milyen jogon találta ki, hogy ez így legyen?


2.) Ki és milyen jogon tartja jogosnak, hogy bizonyos emberektől ok nélkül elveszik ezt a képességet, másoknak meg megadják?


3.) Melyik nagyobb bűn? Ha egy embernek minden gondolatát tudják, ezzel sok esetben hatalmas hátrány éri őt, vagy ha az illetőnek rossz gondolatai vannak? Melyik nagyobb bűn, ha egyszer haragból csúnyára gondolt, vagy ha őt emiatt diszkriminálják, noha lehet más megússza, akármilyen gondolata van, csak mert az ő gondolatait nem hallják.


2019. jún. 17. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Maximum az arcáról le lehet olvasni,milyen hangulatban van,de hogy mit gondol...hát..
2019. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
37%
Hogy letezhetne ilyen szerinted??
2019. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2019. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én eddig csak a hangot láttam eddig. Láttam ahogy jön felém. Mentségemre szolgáljon, hogy mocsokul be voltam rúgva :D
2019. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki tényleg magát a gondolatot látja meg hallja az valószínűleg skizofrén.
2019. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

A cikk régi. Azóta továbbfejlesztették az agykutatók, és ma már gép nélkül is meg tudják tenni. Kivétel nélkül mindenkiét. Sőt, külföldön ez már annyira ismert tény, hogy vannak jogvédő csoportok, amelyek kezdeményezték e technológia használatának betiltását, illetve törvények általi szabályozását. Persze, hivatalosan még tagadják, húzzák az időt, mert közben szeretnének egy kicsit szórakozni, vagy ki tudja, miért.

[link]

2019. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, de csak azokét, akik 'hangosan gondolkodnak'.

A hangos gondolkodást a mindennapi életben "magában motyogás"-nak nevezik.

2019. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bárki hallhatja bárki gondolatait. Benne van egy nagyon régi könyvben, amit Bibliának hívnak. “Isten a szívek és vesék vizsgàlója” stb. Kèpes látni minden gondolatot - legyen az megfogalmazott vagy szavak nélküli - és érzést is. A làtomások olyan àlmok, amikor egyesek tudatai belèpnek mások elméjébe. Ezt nappal is gátlástalanul megvalósítják. Sőt össze lehet kötni tudatokat. Akár egy emberét egy csomó másikéval. Lásd példának BMTH - Sweet, honey, ice & tea egyik klippjében, ahol a barna hajú lány kijön a fürdőből, miután megszállta isten. Tulajdonképpen nem csoda, ha sok a skizofrén. Ha az ember azt tapasztalja, hogy mások kimondják az ő ki nem mondott szavait, még jó, hogy hasadt lesz. Szerintem a D vitamin is ezért lehet összefüggésben a betegsèggel, kolekalciferollal - ami szteroidvegyület - megfelelően ellàtott agy ellenállóbb a pszichés behatások, rossz élmények ellen. Magyarul pont letolja, hogy mit mondanak mások.
2022. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!