Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni az ellen ha...

Mit lehet tenni az ellen ha az embernek olyan érzése van, hogy msok hallják a gondolatait?

Figyelt kérdés
Lehet ezen most sokan röhögnek,de én komolyan szenvedek ettől. Ha társaságban vagyok mindig olyan érzésem van hogy amire gondolok azt mások érzékelik,vagy nemtom hogy mondjam : /
2010. szept. 30. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyen nekem a fehértöl volt ez paranoia! ha emiatt szorongasz az nagyon súlyos! ha speedezel azt hagyd abba és ne igyál kávét se! ha nem fogyasztod ezeket fordulj pszihológushoz mert valami baj van odabent!
2010. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Velem is szokott ilyen lenni :/

Én általában ööö elkezdem őket szólítgatni (gondolatban) és ah nem figyelnek megvagyok róla győződve, hogy nem hallják :D

2010. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ez velem is szokott lenni O_O pedig semmi olyan cuccal nem élek. XD
2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem is gondoltam volna hogy ennyien szenvednek ettől xD

amúgy fogyasztok kávét,de nem úgy hogy mindennap,csak amikor megkívánom,de szerintem ezzel nincs összefüggésben mert ez már akkor is bennem volt amikor még nem kávéztam meg semmi. Jah és nem úgy van jelen nálam a dolog,hogy félek ettől csak úgy néha olyan rossz érzés : /

2010. szept. 30. 17:14
 5/13 A kérdező kommentje:
jah és néha én is próbálkozom azzal hogy szólítgatom őket,de nálam se szoktak reagálni xD
2010. szept. 30. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Pszichiáter szakorvoshoz kell fordulnod! (kezdődő paranoid skizofrénia is lehet, meg kell, hogy vizsgáljanak)
2010. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó a téma, de nyugi, ha valóban beteg lennél, akkor nem "olyan érzésed lenne", hanem biztosan és megingathatatlanul tudnád, hogy mások hallják a gondolataidat. :D
2010. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát jó,most már így nyugodtabb vagyok:D

mondjuk egy pszichiáterrel nem ártana beszélnem erről

2010. szept. 30. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Á, fölösleges, ő úgyis hallja, hogy ilyen gondolataid vannak XD (csak vicc volt). Figyelj, bajod biztos nem lehet belőle, ha elbeszélgetsz erről valakivel, aki ért hozzá.
2010. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

xDD

hát jah végülis bajom nem lehet:)

csak néha kicsit zavar a dolog,de remélem elmúlik:)

2010. szept. 30. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!