Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehet egy idegen embernek...

Hogy lehet egy idegen embernek erősen a gondolatait megzavarni, de úgy pl. hogy kommunikál valahogy az agyunk?

Figyelt kérdés
Agykontrollosok, itt most titeket kérdezlek. Szóval pl. ha egy olyan embert, akinél van valami, ami engem illet, akkor hogyan tudhatnám őt ilyen módon rávenni, hogy visszavigye,mert már mindennel próbálkoztam.

2013. okt. 10. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Az agykontrollal csak a saját agyadat tudod befolyásolni...
2013. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor vmi más, de hasonló módszer.
2013. okt. 10. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Agykontrollal lehet másokra is hatni /pl.szubkektív üzenet/, de ha nem akarja visszaadni, radikálisan nem tudod megváltoztatni a gondolkozását. Viszont ha tud vki vmi okosat írni, engem is érdekelne, nekem pénzzel tartoznak!
2013. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* Szubjektív, bocsi.
2013. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Agykontrollban van olyan, amikor elalvás előtt lemész alfába, majd ezt mondod: "Akkor akarok és akkor fogok felébredni, amikor XY a legfogékonyabb állapotban lesz az üzenetem vételére". Éjszaka, amikor először felébredsz, felülsz, és erősen az illetőre gondolsz. Elmondod neki, hogy ki vagy, és mit szeretnél. Bár úgy olvastam, hogy csak olyan dologgal tudsz rá hatni, ami neki is kedvező, de esetleg mondhatod azt, hogy ha időnként eszébe jut, hogy vissza kellene vinnie az adott dolgot, nem lesz lelkiismeret-furdalása, mert még nem tette meg. Ezek után visszafekszel és alszol tovább. :)
2013. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. válaszoló. Köszii! Ez nagyon hatásos, pont ilyesmit kerestem
2013. okt. 12. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem segíteni fog. :)
2013. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt én is. Amúgy még valami, kb. milyen gyorsan jut el az a kommunikálás neki? És meddig várjak rá max.?
2013. okt. 13. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elsőre sikerül, ez attól függ, hogy ő mennyire fogja érzékelni, mennyire figyel fel rá, hogy a tartozással kapcsolatos gondolat jutott eszébe. Igazából ha nagyon nem akarja visszaadni, esetleg elhagyta, akkor várhatsz rá egy életen keresztül. De reméljük, hogy azért nem ilyen durva a helyzet, szóval ha én a helyedben lennék, naponta megcsinálnám ezt a folyamatot, amíg valami pozitív változást nem tapasztalok.
2013. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem komoly, és magától eszébe se jutna visszaadni, ezért van szükségem az agykontrollra.
2013. okt. 13. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!