Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most olvastam itt a vonzás...

Most olvastam itt a vonzás törvényéről. Elképzelhető, hogy egy másik személyt is be lehet vonzani, csak a felé irányított gondolataiddal? Az lehet, hogy megérezd a másik gondolatait?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be lehet vonzani más személyeket, de szerintem a gondolatmegérzés nem nagyon működhet, pusztán a sors alakítja úgy a dolgokat, hogy a vonzás segítségével jókor legyünk jó helyen. Ez nem olyan, mint egy társkeresés. "de jó lenne xy férfival/nővel megismerkedni, aki kb. ennyi-és-ennyi kiló, ilyen-és-ilyen magas, ha van jelentkező, az gondoljon vissza, örömmel válaszolok!". Nem így működik.
2010. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen be lehet, mondjuk konkrét személyt nehéz, mert neki is van szabad akarata és ugye ő is (akár tudatlanul) vonz dolgokat.

Nálam olyan szokott lenni, hogy egy régi ismerősömre gondolok, akivel már egy ideje nem beszéltem, és pár napon belül rám ír, vagy összefutok vele. :)

2010. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De az az ismerős is egy konkrét személy,nem?Tehát akkor be lehet vonzani.
2010. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

De, igen, be lehet.

Én arra értettem ezt, hogy mondjuk kinézel magadnak egy személyt, akibe bele vagy zúgva vagy egy külföldi színészt, és kitalálod, hogy bevonzod. :D Ilyet azért nem lehet szerintem, de egyébként mindenben működik.:)

2010. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét személyt nem hiszem, bár nem kizárt, hogy be lehet vonzani. Ha a lelkitársad szeretnéd megtalálni, akkor azt kell elképzelned, hogy milyen, olyan pontosan, amennyire csak tudod, de inkább érezned kell azt a boldogságot, amit akkor érezhetsz, ha már melletted van az a bizonyos lelkitárs. Nem elegendő elképzelned magát a személyt, inkább érezned kell, hogy huu de boldog vagy, mert ő a tied. Ugyanis azt kapod, amit érzel, nem azt, amit vizualizálsz. Megfelelő rezgésszintű és kisugárzású személyek vonzzák egymást, így nagyon fontos, hogy először önmagaddal jöjj egyenesbe, elhidd, hogy megérdemled mindenből, lelkitársból is a legjobbat.
2010. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De, pontosan úgy működik, ahogy az első írta. Konkrét személyt nem tudsz bevonzani, de bizonyos tulajdonsággal ellátottakat igen.


És szerintem van olyan, hogy a másik megérzi a gondolatainkat, "kitalálja". Én tapasztaltam sokszor.

2010. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. olvasd el a titok vagy a Szívmágnes című könyveket. Sokat segítenek. Persze ez mind attól függ, az ember mennyire képes bízni a saját gondolaterejében, vagy is mennyire képes bevonzani azt, akit szeretne.
2010. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!