Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köztes Lét. Aztán meg a születés.
2010. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akik a reinkarnáció nem létezéséről hadoválnak, már meghaltak ebben az életükben, hogy ennyire tudják? Remélem, lesz aki érti a kérdésemet. :D
2010. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez már túlesik a megmagyarázható dolgok körén, csak a vallások adhatnak rá választ.

Amennyire egyenlőre tudjuk atomjaira hullunk és vissza kerülünk a nagy körforgásba, nos ilyen szempontból nem is annyira tudománytalan a reinkarnáció:)

2010. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Te mit hiszel róla? Ez vallás függő, de kérdezd meg az újraélesztetteket. Én egy református suliba jártam. Volt egy barátnőm, aki az újraélesztése után minden áron oda akart kerülni. Hogy miért, és hogy mi történt vele akkor, azt nem tudom, de az biztos, hogy nagy hatással volt rá.
2010. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sok vallásos gondolatot és még több tudományos eredményt ötvözött pl. László Ervin professzor. (A társadalmakat romlásba döntő korlátoltság helyébe az Akasha-mezőben gyökerező holisztikus tudatosságot állítja.)

A halál után a tudatunk (emlékek, tapasztalatok, érzések) megmarad és valószínűleg később valahogy hasznosul is.

2010. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Én abban hiszek hogy átlépek egy másik síkra és ott flashelek tovább :)
2010. júl. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%
Először mész a furgatóriumba és utána lemész a pokolba partyzni luciferrel és talán ott is maradszXD
2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én valahogy úgy képzelem el, hogy ahogy a tested szétoszlik és az atomjai szétszóródnak, a tudatunk is szétoszlik a világegyetemben és egy magasabb szinten létezünk tovább, talán egy másik dimenzióban, amit az érzékszerveinkkel nem érzékelünk. Nehogy azt higgyétek, hogy ez hókuszpókusz, a mai tudományos ismereteink alapján simán elképzelhető. Sok LSD-t és DMT-t fogyasztó is hasonló élményekről számol be. Valami tuti lesz.
2010. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Fény.
2010. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!