Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az alábbi latin...

Mit jelent az alábbi latin szöveg?

Figyelt kérdés
Domine Jesu Christe, qui dixisti ego sum via, veritas et vita, ecce enim veritatem dilexisti, incerta et occulta sapientae tuae manifestasti mihi, adhuc quae, reveles in hac nocte sicut ita revelatum fuit parvulis solis, incognita et ventura unaque alie me doceas, ut possim omnia cognoscere, si et si sit; ita monstra mihi montem ornatum omni nivo bono, pulchrum et gratum pomarium, aut quandam rem gratam, sin autem ministra mihi ignem ardentem, vel aquarum currentem vel aliam quamcumque rem quae Domino placeat, et vel Angeli ARIEL, Rubiel et Barachiel sitis mihi multúm amatores et factores ad opus istud obtinendum quod cupio scire, vidire cognoscere et praevidere per illum Deum qui venturus est judicare vivos et mortuos, et saeculum per ignem. Amen.
2010. júl. 2. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van angol fordítás

[link]

2010. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!