Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

kb 5 évvel ezelőtt történt

barátnőmnél Dórinál ott alvós buli volt(nem voltak szülők)

Réka és én a konyhában szellemet idéztünk vagyis valami hasonlót:S leültünk egymással szembe megfogtuk a kezünket és középre tettünk egy gyertyát becsuktuk a szemünket és arra koncentráltunk hogy a gyertya elaludjon! Itt történt valami furcsaság hirtelen olyan másnak éreztem magamat nem sikerült kinyitottuk a szemünket és Réka szerint az egész szemem fekete lett de nem csak ő látta hanem Lali is és valahogy én is furcsának éreztem magamat mint hogy ha be lennék zárva a saját testembe és nem önmagam lennék :S a többiek megijedtek tőlem de utána próbáltam kedves lenni meg normálisan viselkedni de olyan volta az egész mint ha valaki más irányítana! Olyan nagyon erősnek éreztem magamat és nem vicc sokszor volt hogy ha mondtam magamban valamit akkor teljesült (pl: otthon hagytam a tesicuccomat és azt mondtam bár csak ne lenne ma tesi óra és nem jött be a tanár meg ehhez hasonlók)

Viszont amikor megismertem a barátomat ez az egész egyik pillanatról a másikra elmúlt. Mi lehetett ez? Valaki megszállt?


2010. jún. 24. 10:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
rengeteg furcsaság történt velem ez csak 1 a sok közül
2010. jún. 24. 10:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

úristen,és még én akartam szellemet idézni :(

(tudom hogy nem segítettem de bocsi,lehet h megszáltak,egyszer pár napig én is éreztem azt hogy valaki más irányít)

2010. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kb olyan 8 hónapig tartott :S
2010. jún. 24. 11:01
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
ne haragudjatok,nagyon buták vagytok,senki nem figyelmeztetett,hogy VESZÉLYES?Ezzel még a szkeptikusok is egyet értenek,mert pichés zűrzavart is okozhat,bár szerintem ez nem az volt..örülhetsz,hogy elmúlt!!!
2010. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szellem volt, hanem Démon. Azoktól nem kell tartani, mert jó fejek, csak néha megölnek valakit.
2010. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%
Hát te teljesen SZELLEMI fogyatékos vagy!
2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,nem kellett volna szellemet idézni....

Miért csinálják sokan ezt?

2010. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy miét, fiatal voltam (13-14 éves) valami hajtott belülről, hogy csináljuk :S ma már nem tennék ilyet, sőt mióta a párommal vagyok egyáltalán nem csinálnék ilyet
2010. jún. 24. 20:45
 9/12 G3C1 válasza:
100%

ha együtt vagy még a barátoddal kérdezd meg, mert lehet hogy átszállt belé. és mondjuk most "lappang" lehet hogy hülyeség..én is idéztem már..a nagymamám és mondtuk hogy adjon egy jelet. aztán megzörrent az ablak(de rendesen)

kövi nap megtaláltuk a régi ruháit a padláson..: o

2010. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
és mondtatok közben valami szöveget idézésnél?meg csak úgy hirtelen abbahagytátok?
2010. jún. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!