Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történhetett velem? (többi...

Mi történhetett velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat várok.


Egyik reggel a saját hangomra ébredtem. Másnap reggeli beszélgetés nagyjából így hangzott a lakótársammal:


- Nem rémlik, hogy mondtál valamit álmodban?

- De, miért, mi volt? - Emlékeztem az álomra, csak arra nem, hogy tényleg beszéltem közben.

Aztán közölte, az Üdvözlégyet mondtam, nem is épp halkan, latinul, amit még magyarul se tudok, arról nem beszélve, hogy latin szót életemben nem hallottam. Szerinte viszont pontos volt, én is utánakerestem, és tényleg ugyanaz, mint amit hallottam (mondtam).


Sosem voltak rám nagy hatással az álmok, és nem szoktam beszélni álmomban. Mi történt velem?


2011. jan. 16. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról olvastam itt a net-en ( sajnos már nem tudom hol van a cikk ), ( nem egyedi eset több emberrel is előfordult a világban ), hogy egy nő másnap felkelt és teljesen más anyanyelven kezdett el beszélni, talán francia volt az. Nem tudom mi lehet az oka, de érdekes.

Velem még ilyen nem fordult elő:D

2011. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az időszakban magadba kell merülnöd és meg kell találnod a belső vezetődet.

Ha visszavonulsz a földi világtól, semmi sem terelheti el a figyelmedet az igazság kereséséről.

Próbálod megérteni azt, ami körülötted zajlik, és ezért arra kéred a felsőbb énedet, hogy mutassa meg neked a fényt és segítsen megtalálni a válaszokat a kérdéseidre.

Tudod, hogy csak csendben, elmélkedve tudsz visszamenni a dolgok eredetéhez.

Az újszülött gyermek a többi emberrel való kölcsönhatása által fedezi fel a világot, miközben figyelmét mindvégig a külső világra összpontosítja.

Azután eljön az az idő, amikor ráébredünk, hogy a válaszok a kérdéseinkre nem kívül vannak, hanem belül, önmagunkban. Megértjük, miért fontos magunkba mélyedni.

Az emberi lélek örök bölcsessége a tudatunkban rejlik. Csendes összpontosítással felfedhetjük a rejtélyeit, de az igazság, amit a rejtélyek mögött megbújva találunk, nem fejezhető ki szavakkal.

A tudás a fejben van, de a bölcsesség a szívben található.

Kezdjük megérteni, hogy minél bölcsebbek vagyunk, annál kevesebbet beszélünk, mert az igazságot nem lehet elmondani vagy megmagyarázni, csak úgy fedhetjük fel, ha csendesen magunkba mélyedünk.

Te tudod, hogy minden válasz, amit szeretnél, benned van – csak össze kell szedned a bátorságodat, hogy végigjárd a hozzájuk vezető utat.

Ne feledd, hogy a folytonosan változó fizikai világgal kapcsolatos tudást állandóan fel kell fedezni, hiszen mindig új jelenségek lépnek fel benne.

De a mögötte rejlő örök igazság bölcsességét, mindenek eredendő forrását csak felfedni lehet, mert változatlanul mindig jelen van.

2011. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak meg akart viccelni?


Ellenkező esetben a tudatalattid azt akarja, hogy keresztény legyél. :)

2011. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, várom még őket!


Előző, emlékszem az álomra, tudom, hogy latinul mondtam valamit (még csodálkoztam is - mármint álmomban -, hogy honnan tudom), csak azt tudtam meg később, hogy hangosan is mondtam, és, hogy mi is volt az. Szóval kamu és átverés kizárva. Zöld kezek mentek, de azt még mindig nem tudom, mi történt velem...

2011. jan. 16. 19:46
 5/10 Srapnel ***** válasza:
Ha nem tudsz latinul, honnan vagy meggyőződve róla, hogy latinul beszéltél? Ha pedig tudsz valami minimálisat latinul, akkor miért nagyon meglepő, hogy latin-szerűt beszéltél?
2011. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi! A latinnak jellegzetes hangzása, szavai vannak, én például alig tudok pár szót németül, de az írást, és a nyelvet felismerem
2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Srapnel ***** válasza:
Tehát ha épp megfelelő agyállapotban vagy és tehetséges vagy, mint némely humorista, akkor simán tudsz halandzsázni egy adott nyelven. Mert ugye azt nem tudjuk, hogy volt-e bármi értelme annak, amit a kérdező mondott.
2011. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az almok sokfelek lehetnek: - ertelmetlenek amik nem kozolnek semmit altalaban ertelmuk nincsen es ezekre nem is emlekezunk.... -emlek almok amelyek egy regi emleket ideznek vagy ep aznap lezajlott esemenyt es nemelyek talan kisse elteroen a valosagtol vagy egy elhunyt szeretunkel almodunk stb ... - remalmok amelyek felelem miatt az idegrendszer kigyengulese eseten keletkeznek... es meg sok mas almok de van egy amelyet ritkan almodunk errol van egy elmelet es pedig az hogy az ember halala utan 6 hetre vagy 3 honapra vagy par evtized vagy evszazad mulva ujaszuletik egy mas helyen es egy mas csaladban es azok az emberek akik eroszak alltal haltak meg (meg gyilkoltak oket,Kivegesztek,stb) azoknak a lelkeben a halaluk pillanataban egy utolso emlek megmaradt ezt ujraalmodjak a kovetkezo eletukben igy hat te az elozo eletedben valami lelkesz lehettel akit megoltek es ep az Udvozlegyet mondtad utolso imanak vagy egy Kozepkori kereszteny harcos akit az ellenseg kivegzet vagy masodik vilaghaborus katona vagy civil akit kivegzes kozben az Udvozlegyet mondja latinul mert 1960 1970 igy nem volt forditasa a biblianak igyhat csak latinul tudtak az imakat ... sok magyarazat lehet erre de az benned van igy hat ass le melyen es almod meg az elozo eleted reszeit is ...
2011. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezek szerint a lakótársad nagyon tud latinul ha ennyire tudta hogy ugy beszéltél!!!Bárkivel előfordul hogy beszél álmában!!! NE TEGYETEK MÁR FEL ENNYI BAROM KÉRDÉST!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Napsugár! Ami azt illeti, lakótársam tanult latint, mivel kell neki a diplomához, ezt én is csak akkor tudtam meg.
2011. jan. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!