Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy videojátékban élünk?

Egy videojátékban élünk?

Figyelt kérdés

Mostanság láttam erről cikket az origón,444.hu-n,még vmi ujvilagtudat vagymi oldalakon amikben azt írják hogy szinte biztos hogy egy fejlettebb civilizáció szimulátorában élünk és erre vannak bizonyítékok is meg hogy valóságban élünk annak esélye egy a vegtelenhez.Youtuben is tele van ilyen videokkal amik elmondják a bizonyítékokat

Most akkor ez már egy tény, így kell élni abban a tudatban hogy ja én egy szimuláció vagyok és valami okosabb lények irányítanak? Csak mert ha én valakinek ezt mondanám kerülnék egyből a zartosztalyra úgyhogy ezt nem értem.


2018. júl. 16. 13:30
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj csak most úgy bánom H ezt a faszsagot osszeolvastam nemrudom kiverni a fejemből, már úgy érzem sose fogok tudni rendes életet élni így
2018. júl. 18. 22:33
 32/45 anonim ***** válasza:

Ez téged ennyire sokkolt!? Ne már!

Majd elfelejted :)

2018. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Hát engem brutálisan,nem értem másokat hogy nem :/
2018. júl. 19. 07:58
 34/45 Wadmalac ***** válasza:

Nézd, felvetek neked egy új teóriát.

Lehet, hogy a világegyetemünk nem egyetlen 3D-s világ, hanem több dimenzióban rengeteg világ egymás mellett és pont a mellettünk lévőben lakhat egy brutális emberevő sárkány, ami alig várja a lehetőséget, hogy átharapjon ide, elbújni nem tudsz, mert 4D-ben nincs védett zárt 3 dimenziós tér, mindenhová be lehet hatolni. Ha a sárkány átnyúl, nincs menekvés, felfal és kész.


Na ettől is pánikba estél?


Ennek a valószínűsége igen hasonló a világ szimulációs teóriájához.

2018. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Kérdező:

a videójáték és a szimuláció nem ugyanaz. Vélhetően szimulált világban élünk, de ezt ne úgy képzeld el, hogy senki sem az körülötted aki, meg hogy valami ufók irányítanak. Minden leírható matematikailag, ez a szimuláció lényege. Minden tevékenységre, minden mozzanatra, minden sejt létezésére lehet egy képletet alkotni, ami alapján újabb dolgok fedezhetők fel.

Ezáltal sem léteznek véletlenek, mert minden véletlennek van egy valós megfogalmazható matematikája. Az már más kérdés, hogy ezek feltárása egyelőre még lehetetlen.

2018. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Wadmalac ***** válasza:

Most beugrott John Scalzi sci-fi könyve, amiben a történet hősei rájönnek, hogy nem igaziak, hanem egy xar sci-fi tévésorozat szereplői.

Na az más játék.

És ott ki is találják, hogy hogyan tudják szabotálni a "mátrixot".

2018. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
De én attól paraztam be hogy olyan cikkeket olvastam amikben 99%ra írtak hogy mi vmi lenyeknek a szuperszámítógépében vagyunk!
2018. júl. 19. 12:38
 38/45 Wadmalac ***** válasza:

"De én attól paraztam be hogy olyan cikkeket olvastam amikben 99%ra írtak hogy mi vmi lenyeknek a szuperszámítógépében vagyunk!"


Ezért nem szabad szenzációhajhász oldalak cikkeit készpénznek venni.

2018. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el kéne menned orvoshoz? Komolyan mondom! Azért durva, hogy valaki ennyire beparázzon egy neten olvasott kamucikktől.
2018. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Hát lehet elkene,mert tényleg túl sok ilyet olvastam össze és mindenhol azt írták hogy ez így van stb és nem bírom kiverni a fejemből,még megmqgyaraztak hogy ezért nem tökéletes a világ mert csak egy programozó készítette stb
2018. júl. 19. 13:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!