Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az időutazásról?

Mit gondoltok az időutazásról?

Figyelt kérdés

leginkább arra vagyok kíváncsi hogyha én most előre megyek pl 10 évvel találkozok magammal v nem,

hiszen végülis tegyük fel egy bolt előtt találkoznánk akkor lehetne-e v nem mert én végülis nem lehetek ott mert előre mentem az időben

ez egy kicsit bonyolult de aki megérti mit gondol?


2010. máj. 31. 22:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
NINCS RÁ IDŐ!:)
2010. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Mellesleg a kedvenc filmem a Vissza a jövőbe. :) Hiszem, hogy ami elmúlt, az attól még létezik, és ha lenne időgépünk, akkor vissza tudnánk menni egy adott időbe, korba. Tehát igen. Én most ezen fáradozom, hogy megfejtsem, hogyan lehet időgépet építeni. :)
2010. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Találkoznál magaddal a bolt előtt és beszélgetnél is saját magaddal.Majd együtt visszautaznátok az időgépen.
2010. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Találkozhatsz magaddal, ha pl 2000-ben előreutazol 10 évet. Azért, mert ha a találkozás után visszamész 2000-be és éled tovább az életed, akkor a saját jelenedben vagy, és 10 év múlva találkozol azzal az éneddel, aki 10 éve előreutazott. Magyarán amikor találkozni fogsz magaddal, akkor az éned tudni fogja, hogy mikor és hol leszel. Ebben annyi a bökkenő, hogy ha ez lehetséges lenne, akkor minden előre meg lenne írva.

Sajnos még mindig nem tudunk az időben utazni :) de ha mondjuk 100 éven belül vki feltalálja az időutazást, akkor az a fénysebességhez lesz köthető, ami azt jelenti, hogy max visszafelé tudunk menni, előre semmiképp.

De ami most elképzelhetetlen az 100 év múlva hétköznapi is lehet.

2010. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha vissza tudnál menni a múltba vagy esetleg előre tudnál menni a jövőbe,akkor látnád önmagadat "akkoriban" amilyen voltál,de viszont az akkori önmagad nem látná a te vissza- vagy előre jött énedet,mert te csak egy láthatatlan hologram lennél ott.Mintha kivetítettek volna téged egy diavetítőn,feltárul az akkori kép számodra,de belőled viszont semmi nem láttatik a megváltozott időben.Nagy valószínűséggel ez így lehet,de nem kell ezt a thézist sem 100 %-osnak tekinteni,mert ez is csak egy esetleges lehetőség a sok 100 közül.XD
2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!