Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az időutazásról?

Mit gondoltok az időutazásról?

Figyelt kérdés

leginkább arra vagyok kíváncsi hogyha én most előre megyek pl 10 évvel találkozok magammal v nem,

hiszen végülis tegyük fel egy bolt előtt találkoznánk akkor lehetne-e v nem mert én végülis nem lehetek ott mert előre mentem az időben

ez egy kicsit bonyolult de aki megérti mit gondol?


2010. máj. 31. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha előre mennél az időben, akkor csak abban az esetben találkozhatnál magaddal, ha utána visszajössz, leélsz pár évet, és ugyanabban az időben odasétálsz arra a helyre.
2010. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
akkor ha ott vagy 10 évvel öregebb leszel mint most vagy, a találkozás lehetséges de öregedés elkerülhetetlen 10 évvel öregebb leszel 10 év múlva felbírod ezt fogni mert ennél egyszerűbben nem tudom elmondás 10 év öregedés és akkor 10 évvel öregebb ennél egyszerűbben nem tudom elmondás?
2010. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Szerintem nem találkozhatsz magaddal, hiszen ha elindultál 1990-ben, akkor attól a naptól számítva eltűntnek nyilvánítanak. 2000-ben pedig egyszer csak előbukkansz.


Ezt szúrták el a Vissza A Jövőbe II-ben is. ^^ McFly hogy a csudába lehetett ott öregen, mikor se ő, se Jenny nem voltak együtt? Nem házasodtak össze, nem lettek gyerekeik, tehát az egész jövőnek másmilyennek kellett volna lennie, nem megtörténtnek. Na mindegy, remélem, követhető vagyok. ^^'

2010. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
De persze a többiekkel, barátaiddal, családtagjaiddal találkozhatnál, mert ők élnék tovább az életüket. Bocsi, ez kimaradt, előző vagyok. ^^
2010. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én amúgy rájöttem az időutazás titkára!


Na most figyeljetek! :-)


Fogok egy papírt. Leírom, hogy xy vagyok, itt és itt tartózkodom 2010.jun.1 3:03:12 (az aktuális percre pontos dátummal). Legyen olyan kedves, hogy amikor ezt a levelet elolvassa, jöjjön vissza az időgépével az én időmbe, és ismertesse velem a működési elvét. Borítékolom.


És ezt az üzenetet rábízom egy olyan emberre, aki 100%, hogy halálom után továbbadja, és keres egy olyan személyt, aki szintén 100%, hogy továbbítja az üzenetet az ő halála esetén. Az üzenet egészen az időgép feltalálásáig jár kézről kézre.

Így ha minden jól megy, amint leragasztottam a borítékot, és odaadtam annak a személynek, megjelenik mellettem valaki az időgépével.


Nem jó? :D

2010. jún. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem fogsz találkozni magaddal, két okból.


1. mert innen elmentél most (így max a múltban talizhatnátok)


2. Mert nem építenek időgépet. És hogy mért?

Ha tudnának időt utazni a jövőben, akkor az már rég kiderült volna, ugyanis akkor valaki már eljött volna a jövőből ide hozzánk a múltba, tehát lenne róla feljegyzés, hogy jártak itt, hiszen ez egy akkora szenzáció lenne, hogy mindenki tudna róla. Nem?

2010. jún. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A borítékos ötlet jó, de nem bízhatunk abban, hogy mások is tovább fogják adni, és nem a kukában fog kikötni a megsárgult levél.


Biztonságképpen kezdj el faragni kőből egy bazi nagy szobrot is, aztán állítsd ki egy puszta közepére.

Hátha egy régész majd kiássa a jövőben, és ha rajta vannak a koordinátáid, akkor poénból átmegy hozzád. Persze ez sem 100% :)

2010. jún. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sőt inkább 10ezer db kis követ kell faragni, és elszórni a város minden részében. Valamelyiket csak megtalálják :)
2010. jún. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy percenként mész a jövőbe ugyan oda,és ugyan abban az időben!Mész,jössz,mész,jössz!Ha most elkezded több ezer "TE" lesz ott a bolt előtt!
2010. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az időutazás nem fontos, mert idő sincs.
2010. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!