Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az időutazásról?

Mit gondoltok az időutazásról?

Figyelt kérdés

leginkább arra vagyok kíváncsi hogyha én most előre megyek pl 10 évvel találkozok magammal v nem,

hiszen végülis tegyük fel egy bolt előtt találkoznánk akkor lehetne-e v nem mert én végülis nem lehetek ott mert előre mentem az időben

ez egy kicsit bonyolult de aki megérti mit gondol?


2010. máj. 31. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
így van, ha előre mész akkor nem láthatod magad a jövőben, hiszen előre mentél, nem élted le azt a pl. 20évet...
2010. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ,TAVALY 2110 TELÉN MÉG ÉN SEM HITTEM VOLNA BENNE...
2010. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
paradoxon.
2010. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem szabad találkozni magaddal mert megőrülsz.
2010. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy találkozol magaddal, nem láttad a Vissza a jövőbe és a Terminátor című dokumentumfilmeket? A South Parkban is van olyan rész, ami ezzel foglalkozik. Ugye te atomfizikusnak készülsz?
2010. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Vissza a jövőbe powaa :D
2010. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
További kérdéseket is felvet: ha mégis találkoznál magaddal, és szúrnád a fosódat (a bolt mögött), az most homoszexuális aktus, vagy sima önkielégítés?
2010. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Gondolkodj egy kicsit ami nincs oda hogy akarsz menni? A múlt nincs a jövő nincs hogy akarsz oda menni?
2010. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyszerre létezel a tér-idő valamennyi szintjén, azaz mindenhol és minden időben létezel. Bár most itt és most vagy, lehetsz -és vagy is- másik én más időkben és más helyeken. Tehát ha most elmennél a jövőbe ott találkoznál az ottani éneddel.


Egy jó kis idézet:

Amit nem „tudsz", az nem „úgy" van. Mivel nem „emlékszel" a jövődre, az még nem történt meg veled ! Akkor „történik" meg minden, ha „átélted". És akkor „éled át", ha „tudsz róla".


...ha többet akarsz olvass ;) ***** (ajánlom az első részét is a könyvnek)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs múlt és jövő, onnan jön az összes szellem, démon, vámpír, és miarák. Ez bizonyított tény. Milyen szkeptikusok vagytok, szörnyű! Egyáltalán minek jártok erre az oldalra?

E.T. és Buffy

2010. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!