Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hibásak az elképze...

Szerintetek hibásak az elképzeléseim?

Figyelt kérdés

Nos,nem igazán követek egy vallást sem,viszont az őrangyalokban hiszek.Sok helyen olvastam,hogy személyenkénti őrangyal NINCS!De szerintem meg emberenként születik őrangyal,vagy holtanként száll tovább.Szerintem ők is ugyanilyrn világban élnek,csak felsőbbrendűek.De ugyanúgy van szabad akaratuk,mint már tudjátok.Hiszek mégh a totemállatokban és az álomsegítőkben is.(Nekem is vannak)

Mikor ezt elmeséltem egyí ismerősömnek,jól körbe röhögött.Olyan rosszul esett!Hibásak az elképzeléseim?

14/L


2010. máj. 27. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hibásak.
2010. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Végülis igen, de ez aranyos és teljesen ártalmatlan hit, vagy elgondolás.


Ha viszont elkezded komolyan venni mondjuk valamelyik keresztény felekezet tanítását, akkor összehasonlíthatatlanul tévesebbek lesznek a gondolataid, mint most...


Ebben így nincs semmi kivetnivaló.


És aranyos lánynak tűnsz.:)

2010. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hibásak :S

Amúgy nem,csak ezeket a dolgokat se most találtam ki.Mióta az eszemet tudom vannak álomsegítőim,szinte mindig velük álmodom,totemállatom is,és ugyanebben a hitben élek.Az őrangyalom is láttam már,am.,és ő mesélte ezeket.Köszi az aranyosozást ^#^

2010. máj. 27. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem minden úgy van abból ahogy Te gondolod!!!Minden ember ,minden élőlény egy saját kis vlág...a te világodban a te elképzeléseidben ez a helyes...szerintem minden csak hit kérdése...ki miben hisz..a lényeg,hoggy ezek pozitív dolgok legyenek amivel nem ártasz senkinek!AMivel nem táplálod és vonzod a rosszat,csak a jót!Mindegy miben hiszel ha az a jót szolgálja...és ezzel be is vonzod a jó dolgokat!
2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Abban hiszel, amiben csak akarsz. Engem pl. elítélnek sokan, mert ateista vagyok. Pedig csak jó ember szeretnék lenni. Ehhez szerintem nem feltétlenül szükséges a hit Istenben vagy akármiben. Te pedig az álomsegítőidben meg a totemállatokban hiszel. Ez nem gond. Sőt! Érdekes ember lehetsz.
2010. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amíg valaki nem tudja neked bebizonyítani, hogy hibásak, addig nem azok. Pont ez a hit lényege.

Szerintem, akárki is vigyáz ránk - isten vagy angyal, akárki - neki az a lényeg, hogy szeretettel élj, nem pedig az, hogy azt valld, amit nem hiszel.

2010. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintwem jók az elképzeléseid. Viszont jobban teszed, ha olyanokkal beszélgetsz ezekről, akik értik, miről van szó. Vagy ha mégis beszélgetsz másokkal is ilyesmiről, akkor vállald fel, kinevetnek, beszólnak, de ez téged ne zavarjon. Nincs jelentősége.
2010. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát azt képzelsz el amit akarsz, és abban hiszem amiben akarsz, de ha az én véleményemre vagy kíváncsi, kicsit olvass többet, és ne ezoteriáról meg ilyenekről... mondjuk fizikáról, elég sokmindenre választkaphatsz amit, mondjuk nem tudsz hova tenni és azt mondod h tuti valami természetfeletti. :)
2010. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi vallás, hit létezik, és mind azt tartja a másikról, hogy hibásak a másik elképzelései. A hit egy olyan dolog, amire mindenkinek szüksége van. Így felvetődik a kérdés, hogy Isten teremtett minket, vagy mi teremtettük Istent? Biztos választ az életben nem fogunk kapni, addig meg, nyugodtan higgy abban amiben szeretnél, míg nem ártasz másoknak.
2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annak a véleménye is igaz lehet, aki egy kicsit többet olvas ezotériáról, meg ilyesmiről. Nem áll szemben a fizikával egyáltalán. Például Fritjof Capra egy részecskefizikus a Berkeley Egyetemen, több könyvet írt, javaslom ezt: A Fizika Taoja. Elgondolkodtató, hogy egy mai részecskefizikus ilyen ezoterikusan gondolkodik. Szóval ilyen könyveket is lehet olvasni.
2010. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!