Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elátkoztam anyámat a hétvégén...

Elátkoztam anyámat a hétvégén folyamatosan, lehet valami bajom nekem is?

Figyelt kérdés
Anyám szeret, és ha rá átkot szórok, akkor elvilag velem is történhet valami, mert akkor az neki rossz lesz, és fog az átok.
2010. máj. 20. 10:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
mit mondott a zsűrinek?
2010. máj. 20. 15:17
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem valaki téged átkozott meg, hogy három napon keresztül csak hülyeséget kérdezz a gyakorikérdéseken.
2010. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek elborul az agya és dühében, forrófejűen "átkozódik", akkor nem történik semmi. az átkokat komolyan kell gondolni és hideg fejjel kell végigcsinálni. ha szitkozódsz valakire dühödben, az nem igazi átok. kérj bocsánatot anyukádtól és ezentúl fékezd az indulataidat!
2010. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt tettél a templomi perselybe, hogy fogjon az átok...most komolyan, szerinted Isten támogatja, hogy az átkod elérje anyádat?

Nőjj fel, mielőtt ilyen butaságokat mondasz... átok... szerinted, még ha van is ilyen, te képes vagy másra szórni?

2010. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
milyen idióta ember lehetsz , hogy a saját anyukádat elátkozod... jesszusom ...miért pont megátkoztad?? ennél jobb modszer nem jutott eszedbe??
2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha az átok nem talál,

Aki mondta,arra száll!

2010. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Lehet hát! Elmebajod!
2010. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Hány éves vagy hogy nincs jobb dolgod mint anyádat átkozni?

tuti egy filmben láttad ezt a baromságot

és az is korhatáros volt

mia azanyádnak vitted a pénzt a templomba?!!XD

és odaadtad valakinek? na nembaj

tuti valami dilis negyedikes vagy

gondolkozz inkább ja és meg ne átkozz:D

2010. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!