Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elátkoztam anyámat a hétvégén...

Elátkoztam anyámat a hétvégén folyamatosan, lehet valami bajom nekem is?

Figyelt kérdés
Anyám szeret, és ha rá átkot szórok, akkor elvilag velem is történhet valami, mert akkor az neki rossz lesz, és fog az átok.
2010. máj. 20. 10:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Átok csakarra veszélyes,aki hisz benne.Maga a harag az,ami ártalmas!Méghozzá arra nézve,aki azt érzi.

Nem az a fél fog a dühtől infarktust,agyérzést kapni,akit szidnak,hanem az,aki a haragot táplálja iránta.Ez logikus...


Szóval,sajnos nekem is régóta vannak vitáim anyámmal,nem tudunk kijönni sehogy,ezt most nem részletezem,lényeg az,hogy nekem fogy el hamarabb a türelmem,de hiába mondom a magam sérelmeit,többnyire süket fülekre talál.És kinek mentek tönkre az idegei?Nekem.Ő meg nyugodtan csinálja a hülyeségeit tovább....

2010. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
tettem a persejbe, hogy fogjon az átok
2010. máj. 20. 13:09
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye... :D
2010. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

attól hogy adakozol, még nem mossa le azt a bűnt rólad, amit csináltál!


meg kell gyónnod, és majd a pap feloldoz.

2010. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatod,hogy Isten nem díjazza,hogy azért viszel pénzt a templomba,hogy fogjon az átkod...


Aki kitalálta ezt a butaságot az még hírből sem ismeri a bibliát,pedig szerintem hozzátartozna az alapműveltséghez,hogy legalább annyit tudjon mindenki,hogy Isten mindenféle gonosz szándékot elítél,és a mágiának minden formáját helyteleníti.

2010. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérd vissza a pénzt! A pap majd megkérdi, hogy de hát miért, akkor mondd el neki, hogy a gyakorikérdéseken ezt javasolták.


A pap meg majd elbeszélget a hülye fejeddel.


Komolyan, ez a topic a agyahagyottak gyülekezőhelye.

2010. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem fogod értékelni a válaszomat - tán még meg is átkozol? -, de ez már röhejes! Könnyesre röhögtem magam, ahogy olvastam a kommentjeidet. Ne is haragudj, de mennyit tudsz Istenről, a Szent Bibliáról, ha pénzt viszel a templomba azért, hogy valakinek árthass???

Ha egy kicsit is hiszel Istenben, gyónd meg a bűnödet - egyetlen részletet se hagyj ki, hadd legyen a papnak is egy jó napja :=) - és térj jó útra!

2010. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a Megasztárban is, aki megátkozta a zsűrit?
2010. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ezt most nem hiszem el.....váá
2010. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is az a megasztáros gyökér jutott eszembe erről:DD
2010. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!