Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elátkoztam anyámat a hétvégén...

Elátkoztam anyámat a hétvégén folyamatosan, lehet valami bajom nekem is?

Figyelt kérdés
Anyám szeret, és ha rá átkot szórok, akkor elvilag velem is történhet valami, mert akkor az neki rossz lesz, és fog az átok.
2010. máj. 20. 10:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Folyamatos lelkiismeretfurdalásosod. De a durcis "bár ne ő lenne az anyám, vagy húzna el a búsba " jellegű "átkok" inkább szidalmak. Ettől függetlenül csúnyák, ezért rossz neked.
2010. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mérgében nagyon sok mindent mond az ember, de az csak méregből lehetett nálad, és nem szívből jött. Ha valaki mérges a másikra, és kígyót,békát kiabál rá, az még nem azt jelenti, hogy meg is átkozta, akkor már mindenki átkozott lenne a Földön. Kérjél tőle bocsánatot, ha szemtől-szemben kiabáltál rá, és mindketten megnyugszotok.
2010. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
72%
Ha átkozni tudsz, akkor azt is tudnod kell, hogy nem tudod visszacsinőálni és rád háromszor fog visszaszállni. Az átok nem játék, máskor inkább gondold át mit mondasz.
2010. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

ha megátkoztad,rendesen,szó szerint,akkor egyrészt szégyen,másrészt pedig 3x fogod visszakapni!

Az is lehet,hogy anyádnak semmi baja nem lesz,neked meg hirtelen minden bajod lesz!Senkit nem szabad megátkozni!

2010. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ne csináld ezt máskor, ez veszélyes! Nagyon felelőtlen és elővigyázatlan voltál! Lehet, hogy reggelre wcpapírrá, vagy óriáspolippá változol! Máglyára veled!!!
2010. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Ez most komoly?
2010. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha megbántad és visszavonod, akkor nincs átok.
2010. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 11:32


miért, hihetetlen?

csak egy gyertyát gyújtottam otthon közben, meg vasárnap pénzt vittem fel a templomba...de megbántam már hétfőn...

2010. máj. 20. 12:01
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
egy átkot nem ilyen egyszerű visszaszívni, ha egyszer már megidézted. Majd a sors fogja visszaadni mindazt, amit csináltál másokkal.
2010. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
11.32-es vagyok, még mindig. Az mi a bánatot jelent, hogy "pénzt vittem a templomba"? Befizetted a temetés árát, vagy mi? Nettó elmebetegek vagytok.
2010. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!