Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én gondolom magam nem...

Csak én gondolom magam nem átlagosnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 15:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én magam vagyok, ezért pótolhatatlan, és vigyáznom kell! Nektek könnyű, ti sokan vagytok!
2010. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem! én sem tartom maga annak! Legalábbis sok értelemben nem, utálom a szélsőségeket, az embereknek azt a hülyeségeit, hogy pénzt kell adni az orvosnak, a postásnak ajándékot venni a tanárnak ovónőnek, stb, utálom azt, hogy az embereknek csak otthon vagy legalábbis kis közösségekben nagy a szája, szemtől szemben senki sem az, én ha meg megmondom mit gondolok, bunkónak tartanak. Hát ha ez jelenti a másságot, akkor legyek más, mintsem álszent aki inkább beáll a sorba, nem vállalja fel magát, mert ciki a véleményünk, meg hogy nem akartam vitázni, stb. Szerintem nem csak a zseniség a másság, hanem az ilyesmi féle felfogás, vagy ez csak tiltakozás a világ hülye dolgai ellen? nem tudom, mindenesetre én így gondolom.
2010. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!