Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak én gondolom magam nem...

Csak én gondolom magam nem átlagosnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért, szerinted miben merül ki az, hogy nem vagy átlagos? Tekintve, hogy tök ismeretlenül felteszel ide egy ilyen kérdést, valószínűleg átlagon felüli hülye vagy...
2010. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen... szerintem tök átlagos vagy, mivel eddig is elég sok érthetetlen kérdés volt itt

most eggyel több

2010. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.Én is annak gondolom magam:)
2010. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szemszögből nézzük. A kiemelkedő elmék nagy része nem érzi magát másabbnak mint a többieket, inkább a világ nézi ki őket. Ha elképzelünk egy olyan társadalmat ahol mindenki zseni, ott ők lesznek az átlag. Ebből következik hogy a 'normális' és az 'átlagos' fogalma teljes mértékben a környezet által van definiálva.

Ha valaki kilóg a sorból akkor lehet hogy csak rossz közegbe került. Az más kérdés, hogy sok esetben nincs lehetőség számunkra 'ideális' közösségben létezni.

2010. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?? :D Mert addig csak az első válaszolónak tudok én is igazat adni. :)
2010. máj. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem lógok ki szerintem a többiek közül

nem tudom megfogalmazni :P szóval egy egyszerűbb kérdésem van

az a normális ha valaki áétlagosnak találja magát?

xD

2010. máj. 15. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha ez azt jelenti hogy jól érzed magad a környezetedben veled kb. egy intelligenciai-érzelmi szinten lévő kb. hasonló társadalmi csoportba tartozó emberek élnek akkor gratulálok, találtál egy jó közösséget.
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
egy társadalom működése szempontjából az az ideális ha szinte mindenki átlagos, viszont a deviánsok lépik meg a nagy, a formabontó, rendhagyó dolgokat. az államférfiak, nagy irodalmárok, művészek, hadvezérek, mindenki deviánsnak számított a közegében. de a deviáns viselkedés könnyen átalakulhat normakövető magatartássá, mint például a kereszténység esetében. ergo átlagosnak lenni jó, nem sok felelősséget ró az emberre és egészen boldog életet lehet élni, viszont a nagyobb léptékű dolgokat felejtsd el.
2010. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

Albert Einstein

2010. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igen. Csak te gondolod magad annak. Nekem pl így ismeretlenül teljesen átlagos vagy. Te mivel nem ismerjük egymást, neked teljesen mindegy, mit gondolok rólad, nekem meg az mindegy, hogy te mit gondolsz magadról.
2010. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!