Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A jovobe latok?

A jovobe latok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azert irom ezt a kerdest mert nem ertek az ezoterikus dolgokhoz, hatha ir itt majd valaki valami okosat.

Evek ota elofordul mar velem hogy hirtelen jon egy gondolat, latszolag jelentektelen de aztan legtobbszor aznap, neha masnap meglatok mondjuk egy hirt a hiradoban ami azzal kapcsolatos.

Ez lehetne valami eloerzet?


2016. okt. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak déjà vú?
2016. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek pár zseni billiárd játékost, általában talán még nálad is pontosabban látja előre a jövőt: a golyók állását, mivel azokat úgy löki meg.
2016. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nem dezsa vu, az nagyon ritkan vsn nekem.

Ezek ilyen hirtelen jovo gondolatok, van hogy egy ismerosomre gondolok es vele tortenik valami. Nem kell rosszra gondolni, ma epp az volt hogy valaki honapok ota nen rakott fol semmi kepet gondoltam reggel ra vajon hogy nezhet ki most (messze lakik ritkan talalkoztunk) Erre 3 oraja rakott ki kepet.

Meg a masik mai: van egy terkep a szobamban, raneztem, meglattam Gyomaendrodot rajta. Erre a Hiradoban mondjak hogy ott kaptak el valami dilert.

Meg egy mai. Egy zeneszam jutott eszembe, talan tavaly elotti lehet, ez is reggel. Erre a Tvbe egy alafesto zenekent meghallottam.

Neha honapokig nincs ilyen aztan utana meg naponta tobb.

Lehet ez a nagy szamok torvenye? Hogy egy nap sok dologra gondolok es par bejon veletlenul?

Vagy ez valami komolyabb?

2016. okt. 15. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

1.szimpla megérzés mindenkivel előfordul

2+ a másik h gondolsz vmire azt figyeled és ezért máskor is előjön az azzal kapcsolatos téma csak akk nem tulajdonítasz a hírnek jelentőséget ami azzal kapcsolatos..

2016. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mit szeretnel? ezzel keresni? mert az bun

ezzel akarsz segiteni a vilagon? az szep dolog de ha epp nem jon be amit elore latsz?


szoval mi van akkor ha valoban isten segitsegevel latsz aprosagokat? semmi nem?

de hat probald fejleszteni ha gondolod


Xy4

2016. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet

Én előre álmodok (bar nem csak ez a kepessegem van) és volt már olyan hogy meg tudtam előzni a katasztrófát mert előre almodtam és ez van hogy tok jó

Mióta ez van mindig hallgatok az erzekeimre.... Te is tedd ezt

2016. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!