Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Van egy ismerősöm...

Mi lehet ez? Van egy ismerősöm, akivel ha beszélgetek sokszor sötétkék szikrákat látok körülötte. Az aurája? Őrangyala? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Egyvalakivel tapasztaltam még ilyesmit, az illetőnél narancssárga szikrákat láttam. Másokkal nincs ilyen tapasztalatom.
2015. okt. 16. 10:38
1 2 3
 1/21 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Lehet, hogy a látásoddal van baj? Én elmennék egy szemészhez.
2015. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Komoly látásproblémát jelez, menj szemészhez!
2015. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Vagy stroke előjel.
2015. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értelmes emberek válaszát megköszönöm.


A fentieket pedig még csak humorosnak sem találom, ócska, buta megjegyzések, gratulálok hozzá.

2015. okt. 16. 11:51
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van kérdező. Ne is gondolj ilyesmikre, mint amit a fentebbiek írtak, teljesen tudománytalan, és igen kicsi az esélye. Tuti, hogy angyalok.
2015. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a duzzogást. De majd ha retinaleválás miatt megvakulsz, jusson eszedbe, hogy mi szóltunk.
2015. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megtennéd , hogy máshol szerepelsz ? Szánalmas, hogy olyan fórumokon éled ki magad, ahol senki se kérdezte a véleményed, és olyan dolgokat mondasz, ami senkit sem érdekel.


Kommenteljél, tessék. Írjad ki magadból mindazt ami eszedbe jut, ide a kérdésem alá.. ne zavarjon semmi, mintha más nem létezne csak te.

2015. okt. 16. 12:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóknak a válaszára szerintem figyelj fel, kicsit sem tűnik úgy, hogy poénnak gondolták, semmi rossz szándékot nem érzek benne. Igen, létezik olyan is, amire te gondolsz -legalábbis én hiszek az egészben- de én mindenesetre valóban ellátogatnék egy szemorvoshoz, hogy tényleg nincs-e baj, komoly következményei lehetnek ennek. És ha a doki azt mondja, hogy minden teljesen rendben van, akkor máris lehet az ilyen "csodákra" gondolni.

Minden jót!

2015. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb egészségügyi jótanácsot. Észrevettétek, hogy nem oda tettem fel a kérdést ? De azt hiszem most már inkább a szórakozásba mehetne....


Arra nem gondoltotatok ,hogy pszichiátriai bajom van ? Hát ennyire nem törődtök az egészségemmel ?


Angyalok márpedig nincsenek :) Nektek egészen biztos nem.


És megköszönöm, ha több szemész már nem szól hozzá a kérdésemhez.

2015. okt. 16. 13:49
 10/21 anonim ***** válasza:
igen, biztosan angyalok, ufók, jabba hut, és még véletlenül sem egészségügyi probléma. Én tisztánlátóhoz, jósnőhöz és boszorkányhoz mennék, lehetőleg egyszerre, egészségügyi intézménybe meg még véletlenül se menj...nem értem minek teszel fel kérdést, ha azt nem fogadod el, ha valaki nem azt látja bele ebbe az egészbe mint te. Beszéld meg szépen magaddal, hogy igen az az aurája, és veregesd hátba magad amiért látod. Egyébként meg barátnőm apukája a stroke előtt pont erre panaszkodott. de nálad biztosan természetfölötti a magyarázat, más nem is lehet...
2015. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!