Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Van egy ismerősöm...

Mi lehet ez? Van egy ismerősöm, akivel ha beszélgetek sokszor sötétkék szikrákat látok körülötte. Az aurája? Őrangyala? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Egyvalakivel tapasztaltam még ilyesmit, az illetőnél narancssárga szikrákat láttam. Másokkal nincs ilyen tapasztalatom.
2015. okt. 16. 10:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon hülye vagy!
2015. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

Közeli ismerősöm STROKE-előtt hasonló látás problémákkal ment el , IGEN gyorsan orvoshoz..

Vagy igazából a kommentjeidből azt látom, hogy TE szeretnél nagyon szerepelni és kapaszkodni csak kizárólag abba, amit te gondolsz. Ebben az esetben a kérdés felesleges, csak akarod, hogy más is tudja, hogy valahova leírhasd. Ha tényleg tapasztalsz ilyet, elég jó lenne elmenni orvoshoz. Amúgy meg blogolj.

2015. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha valóban választ várnál a kérdésedre, akkor nem kezdenél el veszekedni a válaszolókkal. Te igazából igazolást szeretnél a tévképzeteidhez.
2015. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Legoman ***** válasza:

Mivel nem zártuk ki a szemed épségét, ezért nem tudunk biztosat mondani.

Több dolog is előfordulhat, hogy miért láttad, vagy mit láttál, de ahhoz ki kell zárni különböző tényezőket, pont az okból, hogy megtudjuk mi volt, amit láttál, így ha orvos ellenőrizte a szemed, akkor kizárhatjuk ezt, és így máris szűkül a kör.

Nem azért mondom, hogy kioktassalak, hanem azért, hogy választ tudjak neked adni.

Leírhatok neked itt pár dolgot, de abból te nem fogod tudni, hogy mi volt az, amit láttál.

2015. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet éhség, fáradság előjele például. Nekem is volt olyan, hogy este, mikor fáradt voltam úgy láttam dolgokat, mintha megmozdulnának. Ki kellene pihenned magad.
2015. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
A hónaljszagától izzik körülötte a levegő.
2015. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos,lehet betegség jele, viccen kívül. Menj el szemészhez,de most komolyan
2015. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
vernyomas problemad van akkor szoktak az emberek csillagokat latni.ha ki lenne alakulva benned az auralatas kepessege akkor nem igy reagalnad le heves reakciokal a valaszokat.tehet az aura kizarva innentol kezdve ha tetszik ha nem egeszsegugyi problema hidd el elhiszem neked hogy szeretned hogy ilyen olyan meg amolyan "szuperkepesssged" legyen ,de ilyen egeszsegugyi problemaval ne jatszal mar a sajat erdekedben kerem,de tolem azt csinalsz amit akarsz=te egy egeszsegugyi problemaba akarsz belemagyarazni egy ezoterikus rovatban leirt "dolgot" amit olvastal egy kaveszunetben ez azert valld be meredek !!!:)
2015. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Fish1 ***** válasza:
Ennél a két embernél mindig látod ezeket a dolgokat?
2015. okt. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!

Az sztrális látás kialakulása nem egyenletes... először csak rendszertelen dolgokat látsz, amiket nehéz értelmezni. Idővel ha fejlődsz/gyakorolsz lesznek még furcsább és ijesztőbb élményeid is, de ne tragikusan fogd fel a dolgot.

2015. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!