Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a sötétkék aura...

Evele123 kérdése:

Mit jelent a sötétkék aura egy pap esetében?

Figyelt kérdés
Reiki 2-t végeztem még 2008-ban. Normál esetben a sötétkék aura a "jég hátán is megélő" és a kapzsi emberek aurája, de mit jelent egy papnál? Értelmes válaszokat kérek! A lefikázó, lehúzó dolgokat tartsa meg mindenki magának!

2014. nov. 20. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:

"A kék a nyugalom és a csönd színe, odaadást, igazságot és komolyságot tükröz. Jelezheti a tisztánhallás képességét és a telepátia kifejlesztéséneka lehetőségét."


"Indigó kék

Fej: nagyfokú bizalom, Istenbe vetett hit, , bölcsesség, meditáció, belső visszahúzódás

Szerv: enyhén megemelkedett energiaszint, kismértékű tendencia energiablokádra

Királykék

Fej: bölcsesség, hit és vallási folyamatok, hit valami konkrét dologban, morál, etikai alapértékek, belső visszahúzódás, meditáció.

Szerv: enyhén megemelkedett energiaszint, kismértékű tendencia energiablokádra."


"A kék a béke, türelem, elégedettség színe, a szellemi ihletetség és önzetlenség."


Akkor te ezt honnan szedted?

2014. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi köze a Reiknek ahhoz,hogy egy másiknak milyen színű az Aurája?
2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látni a láthatatlant és még színesen is, jó kis anyag lehet.
2014. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem tartja be a cölibátust.
2014. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak köszönöm. A kapzsi embert és a jég hátán megélő embert saját tapasztalat alapján (sötétkék aurájú embereket ismerve) merészeltem leírni. Nyilván nem mondtam meg nekik, hogy látom az aurájukat, lehet, hogy ott helyben rám húzták volna a kényszerzubbonyt. Pedig ez nem szól másról, mint az emberek energiáját (kisugárzását) érzékelni. /Nem Csernobilból jöttek/


A 2. válaszolónak: a Reiki-nek annyi köze van az aurához, hogy elindított a spirituális úton, ennek része a kézrátétellel való gyógyítás is, de más dolgok is.


Semmilyen anyagot nem szívok, alkoholt 2005 óta nem fogyasztok, de azért köszönöm kérdésed! Jó, hogy rögtön ilyet feltételeznek az emberről, igazán jól esett...

2014. nov. 20. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező a Reikiben nekem a mesteri van de az Aurát csak néha látom azt is csak a saját magamét.

Alkoholt szintén régóta nem fogyasztottam.

2014. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Legoman ***** válasza:

Utolsó. "Gyakorlás teszi a mestert."

Addig senki nem mester, míg nem tudja a képességeit megfelelően használni. Nekem nincs reiki végzettségem, mégis látom az aurát. Sok gyakorlás kell csak hozzá. :)

2014. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Miért? Csak nem pap lettél Reiki2-vel?

Tudtad, hogy a Reiki gyógyító energia Sátántól adományai közül való, mint a zene és a tánc is, és még sok más dolog, amit az emberek szeretnek?

A sötétkék szín szintén, mert Sátán és több Démon aurája is sötétkék. Hidd el tudom, mert nagyon közeli kapcsolatban vagyok velük. Én is akkoriban végeztettem a Reiki II-t, amikor te. És látok sok más dolgot is az aurán kívül. Pl, Sátánt és a Démonjait, ahogy ti papok mondanátok "színről-színre".


Persze én nem váltottam sávot a Reiki-beavatás után maradtam az egyenes úton, így egy ideje spirituális sátánista vagyok.

(Ha a lelked mélyén most még nem értesz velem egyet, nem baj, majd jussak eszedbe, ha rájöttél az összefüggésekre, akkor írj egy privit!)

Több közös van bennünk, mint gondolnád.

2014. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Legoman ***** válasza:

Hülyeséget írsz. Nem a reiki sátánista, hanem te.

Én mindig azt szoktam mondani:

Nem a képességek szabják meg az embert, hanem ahogy használja.

Attól, hogy látja az ember a démonokat, az nem azt jelenti, hogy közéjük való, hanem azt, hogy nehezebben tudnak a személy elől elrejtőzni. De, ha látja a démonokat, akkor a szellemeket, angyalokat stb. is.

Valószínű azért, mert olyan fejlett a spirituális szintje, hogy jobban észleli és látja ezeket a dolgokat.

A kérdező nem sátán mellett van, amint láthatod.

Hagyd békén őt, ne próbáld meg átállítani. Ő ez mellett döntött, és úgy döntött, hogy amit megszerzett tudást jó célokra fogja használni.

2014. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!