Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális az, hogy bárkivel...

Normális az, hogy bárkivel beszélgetek, mindig érzem, hogy milyen érzések vannak benne? Bővebben.

Figyelt kérdés

Tehát, ha beszélgetek valakivel, pontosan tudom, mikor hazudik, hiába, hogy a szemembe mosolyog, viccelődik. Érzem, ha valaki feszült. Érzem, ha szomorú, ha vidám, ha elkeseredett, ha látni se akar, ha örül, hogy velem van, mindent...


Nem a testbeszédéből olvasom (legalábbis nem tudatosan). Egyre intenzívebben érzem. Tegnap a szomszédom irányából olyan mértékű elkeseredettséget éreztem, hogy majd összeestem. Szó szerint szorult a mellkasom, alig kaptam levegőt.


MINDENKINEK a véleményére kíváncsi vagyok! Más is tapasztalt már ilyet? Mivel magyarázzátok? Meggyőződésem, hogy nem csak beképzelem.


2012. júl. 6. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Hidd el nekem is van ilyen,de valahogy megtanultam kordában tartani és csak akkor tudom érezni mások érzéseit,ha koncentrálok,olykor jól jön,valamikor meg nagyon zavar,mert rossz kedvem lesz tőlle...Nem tudom mi ez,de szivesen megszabadulnék tőlle...
2012. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon fejlett empátiás készség.Én is érzek embereknél hasonlót.De én leginkább helyeknél, tárgyaknál érzékelek érdekes dolgokat...
2012. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel a képességgel együtt születünk, mi, nők. Nekünk tudnunk kell, hogy mi baja a gyerekünknek, még mielőtt beszélni tudna, ezért(is)van ez a fajta érzékenységünk. Az a fontos, hogy ne hagyd, hogy a negatív energiák hozzádtapadjanak, tehát óvatosan a hangulatokkal. Ha érzed, hogy rosszkedvű lettél, rögtön valami azzal ellentétes dologra koncentrálj. Hiperérzékeny vagy és lehet ettől szenvedni is, de nem muszáj. Rajtad (is)múlik.
2012. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Sztem normalis. Emberek vagyunk, közös eredet, es amiket meg nem latunk/tudunk földi eletünkben, sztem... :)Nem mennek jobban bele.

Törekszem a lenyeges dolgokra koncentralni. Mert az eletünket arra kaptuk, hogy eljük, hogy valami jot hozzunk ki belöle (sztem). Igy az egy dolog, hogy erezzük, mi jön a masikbol (nemcsak elöben amugy, itt a gyakori kerdeseken is...), vajon erdemes-e ebbe belemelyedni, ezzel foglalkoznom (ami öt bantja, vagy miert hazudik..stb)? Kerdes, hogy van-e ezzel feladatom? Vagy csak elvonja a figyelmemet a fontostol...

2012. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes érzés. Én mindig csodálkozom, ha valaki nem érez így.
2012. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Többféle megérzés létezik..Te például érzed mások érzéseit, én meg a változásokat érzem, vagy épp valamilyen rossz dolog közeledtét.
2012. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezzel én is ugyanígy vagyok gyerekkorom óta.

Olyan, mintha "látnám" az érzéseit, gondolatait. Ezalatt nem azt értem, hogy gondolat olvasó vagyok, csak elég nehéz megfogalmazni, a viszonyát a dolgokhoz, helyzetekhez.

2012. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is jelentekezek, ugyanígy vagyok...
2012. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen képesség, segít hogy nyomjam a frankót, és én ezzel magyarázom:

Asztrális empatikus tudatosság, érzelemdimenzió, uv fényben sugárzó aura, érzelmi és szenvedélyes szívbéli gondolkozás :D

2012. júl. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam érezni sőt még azt is hogy milyen vagyok a másik szemébe.
2012. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!