Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megmagyarázhatatlanul vonz...

Megmagyarázhatatlanul vonz egy hely, ahol még soha nem jártam, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 100 év múlva az olyan mondás féleség. Azt jelenti, hogy soká fog tartani, amíg ki jutsz oda. De minek akarsz elmenni innen? Nem hallottad, hogy Magyarország jobban teljesít? A reklámba is szokták mondani. Én is egyszer el akarok menni a Marsra. Ki is néztem magamnak ott egy apartmant. Téged vonz az ismeretlen, vagyis nem is az ismeretlen, hanem a török kultúra vagy az ottani életmód vagy valami ilyesmi.
2016. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A kalandor nem éppen az a szó, amit bárki valaha is használna rám.
2016. febr. 24. 11:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem kell nagy jelentősséget tulajdonítani. Tetszik, és kész. Én nagyon régóta "álmodozom" egy bizonyos házról. Régi, borostyánnal körbefuttatott, és ha rágondolok, valami megmagyarázhatatlanul otthonos érzés tölt el. Mintha már jártam volna ott, pedig még nem láttam azt a házat, amiről álmodozom. Csak tetszik, ennyi.
2016. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!