Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy helyre többször készülö...

Ha egy helyre többször készülök, hogy elmegyek, de sosem jön össze, akkor az mitől van?

Figyelt kérdés
Már több éve van ez, de ilyen közel sosem voltam hozzá, mint most és most se jött össze. Ugyanarról a helyről van szó még sosem voltam ott, de így lehet el se jutok oda. Szerintetek ez miért van? Ez nem lehet véletlen ugye? Valami erő mindig visszahúz és nem enged el oda?

#utazás #akadály #hely #valami közbe jön
2014. dec. 6. 13:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
Attól függ, hova szeretnél menni! Lehet, hogy ott baleset érne, veszélyben lennél, s így az Őrangyalod nem engedi, hogy menj, mert nem kell bajba kerülnöd, s veszélyben lenned!
2014. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted h attól függ hová akarok menni? Egyébként Salzburgról volt szó
2014. dec. 6. 14:12
 3/14 anonim válasza:
hát nem tudom, szerintem ott olyan történne Veled, aminek nem kell történnie, ezért nem jutsz el oda! Vagy még nincs itt az ideje, hogy odamenj, nem állsz készen arra, amit ott tapasztalnál vagy ilyesmi! Nem ok nélkül van az biztos!
2014. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most már én is erre gondolok h én vmiért nem mehetek oda
2014. dec. 6. 14:19
 5/14 A kérdező kommentje:
de ez igazából az én döntésem mert akár monhatom h elmegyek ilyen feltételekkel is csak az nem éri meg h 8 óra utazás összesen és csak 4 óra ott tartózkodás, az baromság
2014. dec. 6. 14:22
 6/14 anonim válasza:
Az Őrangyalod most így tart távol... szerintem eljön majd az idő, amikor nem fog visszatartani, mert készen állsz arra, hogy odamenj, biztonságossá válik! De amíg nem, addig hidd el, hogy vissza fog tartani! Bárhogyan! A fejlődésedet szolgálja az egész!
2014. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még nem jött el az ideje. Ilyenkor el kell fogadni a dolgot, fordulni egyet, és az érzéseidet követni. Lehet, hogy ugyanabban az időben máshol kell lenned, és nem is a hellyel van baj. Nekem is volt sokáig, hogy nem jutottam így el egy városba, több, mint 10 évig...aztán megtört a jég, és azóta vagy 7x jártam ott. Sosem késő. :)
2014. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Lehet máshol kell lenned abban az időben"


Igen, otthon mert valszeg nem megyek akkor sehová.

2014. dec. 6. 14:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert nem mész el.
2014. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagy

- időd nincsrá;

- pénzed nincs rá;

- mást csinálnod fontosabb;

- félsz elindulni;

- lusta vagy elindulni.

.

A fentiek egyke sem ezo kategória.

2014. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!