Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy ha ránézek az...

Mit jelent hogy ha ránézek az órára egy nap többször és kb.80% hogy ugyanannyi a perc mint az óra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondhatok semmit de vigyázzzz magadra uhhhhhh
2014. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a tudományos magyarázata az alábbi:


Az esetek 20 %-ban nem akkor veszed elő az órád amikor ugyanannyi a perc, mint az óra, az esetek 80%-ban pedig akkor.

2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is észrevettem.

elővettem a telefont a zsebemből, és állandóan 10 óra 10 perc volt, vagy 2 óra 22 perc, vagy 4 óra 44 perc.

nagyon sokszor keltem fel, minden éjjel 3 óra 33 perckor.

nem előbb hanem pont akkor.

van egy feelingje az biztos,de a miérteket ezen az oldalon nem fogod megtalálni.

2014. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétség sem férhet hozzá, indigó gyerek vagy.
2014. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg többször is "ránézel" az órára, de nem mindig tudatosulnak benned a látottak.

Én azt figyeltem meg magamon, hogy olyankor tűnik fel egy időpont, amikor az emlékeztet valamire, ami pillanatnyilag foglalkoztat, vagy sokat jelent. Például ha egy szeretett személy lakcímének irányítószámát, születési dátumának egy részét (hónap, nap) adja ki, vagy bármi. Ugyanilyen kapcsolat lehet a te esetedben is, próbálj rájönni, mit jelent neked ez a jelenség, mire emlékeztetnek azok a számok.

2014. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Retardált Reptoid ***** válasza:
En meg amikor bekapcsolom a kinai digitalis multimeteremet mindig egy pillanatra 666-ot ir ki es csak azutan 000, ha pedig a "HOLD" gombot is benyomva hagyom akkor meg is marad a 666.
2014. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
49%
Azt hogy régi szputnyik órád van és elfelejtetted felhúzni.
2014. szept. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!