Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez a hely illetve...

Mi volt ez a hely illetve miért éreztem ezt? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Nyáron Horvátországban voltam nyralni, Rabacom. Kibéreltünk egy hajót (nem ez az első, nem hiszem hogy ezt volt a probléma) és elkezdtünk menni vele a part mentén mikor egy kisebb öbölbe érkeztünk. Kikötöttünk és borzasztóan ijesztő volt a hely. Szoktam így fürdeni a tengerben de belereszkedtem a vízbe kirázott a hideg és megmagyarázhatatlanul féltem. Éreztem hogy nem maradhatok sokáig a vízben. Rettenetes érzés fogott el. Akkor be akart jönni a vízbe az öcsém is, de egy dolgot tudtam és éreztem akkor, hogy ebbe a vízbe nem jöhet be az öcsém, nem tudom miért. sosem éreztem még így. Kifejezetten szekptikus voltam minden ilyen természetfeletti dologgal eddig. Mi történhetett? Előre is ksözönöm a kultúrált válaszokat.

2015. dec. 29. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonlót éreztem egy "idegen" lakásban (volt fiúm), a fürdőkádban. Mikor rákérdeztem, hogy miért érzem ezt, történt itt valami? akkor kiderült, hogy az előző barátnője a fürdőkádban akart öngyilkos lenni... na, eddig is tartott a kapcsolatom a fiúval, nem tovább.


Elképzelhető, hogy ott is meghalt valaki (esetleg tragikusan) és ezt érezted.

2015. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Legoman ***** válasza:

A víz kitűnően tárolja az érzéseket, gondolatok, eseményeket, energiákat.

Elképzelhető valóban, hogy valami történt ott, ami nem éppen jó dolog volt.

2015. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
#1: Szerencsétlen srác jól kifogta az idiótákat mindig.
2015. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Szerintem még olyan is lehet, mint amikor sima rossz előérzeted van. Lehet, hogy valamelyikőtökkel történt volna ott valami, ha a vízben maradtok.
2015. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon erősen éreztem ezt :/ Mint utólag kiderült egy fél aluminium-feldolgozó emberekkel együtt dőlt bele a 2. világháborúban.
2015. dec. 29. 19:38
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
lehet a szemed sarkából láttál egy cápát.
2015. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as,

1. a hozzászólásod nem tartozik a kérdező kérdéséhez

2. megjegyzem, hogy a lány azért akart öngyilkos lenni, mert a pasi kicsinálta idegileg. Mint ahogy engem is kezdett - nem véletlenül léptem le.

3. én semmivel nem sértettelek meg, ugyan mi okod volt leidiótázni egy vadidegent, a tények ismerete nélkül?

Aztán meg sírtok, hogy sehol nincs egy normális lány, de arra nem vagytok képesek, hogy a másik embernek a minimális tisztességet megadjátok. NO KOMMENT


Kérdezőnek: akkor kb. bele is trafáltam a lényegébe (első vagyok)

2015. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugii van elottem lévő, latom nem értesz a "poénul"
2015. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!