Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megmagyarázhatatlanul vonz...

Megmagyarázhatatlanul vonz egy hely, ahol még soha nem jártam, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert ember vagy. Mindannyiunknak vannak ilyen érzései. Csak mások nem tartják fontosnak elmondani. Persze értem, hogy tudat alatt szeretnéd különlegesnek érezni magad emiatt. Megint csak azért, mert ember vagy :)
2016. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tartom senkinél különlegesebbnek önmagamat, bizonyára mások is sokan éreznek/éreztek már így.

Csak a kérdést tudom ismételni, engem az érdekel, hogy milyen magyarázata(i) lehet(nek) ennek? Ennek, hogy vonz egy konkrét régió konrét országának konkrét városa? Soha nem jártam ott. Nincs családi kötődés sem a helyhez, amiről tudnék. És bár szép hely, aminek valaha csak a szépsége és történelme érdekelt volna, egy 10-es listán mondjuk 10. helyen, az idők folyamán szépen lassan kúszott előre a listán, és az utóbbi egy évben egyre felgyorsult ez a folyamat. Pedig semmi olyan változás nem történt, amiről tudnék. A kultúra is teljesen más, ami ugyan felkelti az érdeklődésemet, mint kíváncsi kívülállóét, de az eszem elutasítja a benne történő életet - míg a szívem megdobban a gondolatra. Talán van ott valami (vagy valaki??) amivel kapcsolatba kell lépnem, látnom kell, megismernem, nem is tudom... Lehetséges ez?

2016. febr. 24. 00:16
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert soha nem jártál ott.
2016. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Menj el és megtudod. Vicc nélkül. Ha van valami különleges, azt is, ha nincs, azt is. Neptun 1-es házban van?
2016. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De reméljük mindegyikük szívből, hogy nincs messze, mondjuk egy nagyon távoli ország, mert pénz nélkül sose fogsz oda jutni.
2016. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Törökországban van. Isztambul.
2016. febr. 24. 01:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondhatni nem éppen közel.
2016. febr. 24. 01:22
 8/13 anonim ***** válasza:
De mi a francot fogsz ott csinálni, ha ki mész valamikor száz év múlva? :D
2016. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért pont 100 év múlva?
2016. febr. 24. 01:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Én óvodás korom óta vágyom egy helyre, és most 42 vagyok.

SOkan vannak ezzel így.

2016. febr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!