Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért a lepukkadt, műveletlen...

Miért a lepukkadt, műveletlen ostobákat vonzom mostanában?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 23:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. nem kell ezt olyan komolyan venni. ne láss bele ebbe sorsot, átkot, vonzást.

A gázos férfiak nagyon könnyen bepróbálkoznak, mert nincs veszítenivalójuk. Nincs büszkeségük, ami sérülne, és gyakran gátlástalanok. Meg rájöttek, hogy ők csak nyerhetnek a nagy számok törvénye alapján.

Én sem vagyok egy lepukkant nő, mégis akik próbálkoztak nálam nagyobb számban, azok olyasmi emberek voltak, akikről te is beszélsz. A normálisabb férfiak gátlásosabbak, és nem próbálkoznak be mindenkinél próba-szerencse alapon.

Sok férfinál tényleg az volt az érzésem, hogy csak véletlenszerűen választottak engem, mert éppen én akadtam az útjukba.

Hagy ne mondjam, hogy évek óta van két zaklatóm is, akik időről-időre felbukkannak az életemben, és velük sincsen semmi de semmi közös bennünk.

Kérdező. Hülyék mindig lesznek. egyszerűen nemet kell mondani, és keresni kell tovább.

2016. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

nagyon köszi

sokat segítettél :)

legalább remény van már így.


és elég sok amúgy a megélhetési kapcsolatkereső is, ki gondolná pl egy mentősről..de 40 elett ő is anyukával él és azt várja hogy melyik nőhöz fészkelhet be..hol a férfi ezekben az emberekben...?

2016. jan. 14. 20:52
 23/27 enestis válasza:

Nagyon Fura, amit kérdezel. Ítélkező, amit nem tudjuk, mi indokol (mondjuk nincs, ami ezt indokolná...se ha magasan iskolázott ember vagy, se ha különlegesen tehetséges, stb.) Olyan, mintha az önreflexió teljesen hiányozna a gondolkodásodból. Ha ugyanis csak ilyen – nálad alacsonyabb státuszú – emberek találnak meg, vajon te hol mozogsz, milyen terepen keresel? És aki elhagyott, miért ment el? Nála is sokkal magasabban álltál? Vagy ott éppen fordított volt a helyzet?

Hm...

Sokfélék vagyunk mi emberek és mindünknek máshol a helye ebben a világban. Te pedig azokat bántod, akik ott, ahol élnek, működnek, dolgoznak, talán teljes értékű életet élnek, és ehhez nem is kell másokat lenézniük, megbélyegezniük.

Gondold át, ha egy többdiplomás egyetemi tanár olvasgatna itt, ezen az oldalon, rólad, meg a kérdésedről vajon hogyan vélekedhetne (amit persze nem tenne meg, hiszen minél többet tanul az ember, annál inkább felismeri tudása korlátait.).

Hát így...

2016. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Gyémántot akarsz.

Kukában keresgélsz.

Szerinted fogsz találni?

.

Előitélet nélkül: aki társkereső oldalakon keres magának társat, az elárulja magáról, hogy nincs társasága és elkeseredett. Ne is csodálkozzék, ha szabad prédának tekintik.

Te milyen vagy? Milyennek mutatod magad?

Aki sikeres, annak igényei is vannak. Miért képzeled, hogy pont te kellenél az sikeres, jó anyagi körülmények közt élőnek?

2016. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel valószínúleg, bár azt nem tudhatom milyen körökben mozogsz, de lehetséges, hogy ott leginkább ilyen emberek mozognak és azért őket "vonzod" leginkább.
2016. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

gondolom mindenkinél van alsó határ..

ezt azoknak jelzem, aki engem akarnának oktatni...

2016. jan. 16. 20:35
 27/27 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ők ilyenek, lehet, hogy sokkal elégedettebbek magukkal és kiegyensúlyozottabbak, mint aki folyamatosan fejlődni akar vagy törtető.

Az emberek sokfélék. Ne várd, hogy hopp, gondolsz egyet és sorban jönnek az álompasik.

Ezzel az esettel pedig, konkrétan bebizonyítottad magad, hogy mennyire valós ez a vonzásos dolog. Nyugodtan lenézheted ezeket a pasikat, de ők legalább nem gondolkoznak azon, hogy mi a hiba a biciklivel, ha nem repül, hanem felfogják, hogy nem repülő.

2016. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!