Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért a lepukkadt, műveletlen...

Miért a lepukkadt, műveletlen ostobákat vonzom mostanában?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 23:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
hu igen utolsó, ezek a pont engem, pont velem dolgok is, amikor más is lehetne..az is komoly
2016. jan. 14. 00:20
 12/27 A kérdező kommentje:

10 nem is igen a pénz

de azért legyen már esze, rafkója legalább egy srácnak..

2016. jan. 14. 00:21
 13/27 anonim ***** válasza:
Ne a neten találj magadnak pótkereket, mert itt általában a hentesek vannak, meg a disznó tenyésztők, traktorosok és a magamféle kondások is, troll kondások. Már csak az kéne, hogy kamionos legyen a szíved választotja. Mondjuk olyan Bud spencer féle.
2016. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én 25 milláért még a százéves Magdi Anyust is elvenném, aztán hirtelen balesetet szenvedne. Az álmodozó szűzbigék és plazacicák menjenek dubajba bulizni egy nagyot, amíg lezavarom ezt a problémát.
2016. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Azert mert aki ertelmesebb, elmenekult az elso vonzastorvenyes megnyilvanulasod utan.
2016. jan. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mintha te főnyeremény lennél. :D
2016. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

utolsó úgy néz ki nem érted


minden normális ember fejlődik, halad valamerre, vannak céljai és általában hosszabb évek távlatában nem ugyanott áll mint előtte...ráadásul nem h*lye, hogy évekig gyalogoljon 3 órákat melohelyre, vagy hogy egy felszolgálói képesítéssel ne tudjon elhelyezkedni..


én nem ez a kör vagyok

2016. jan. 14. 11:22
 18/27 anonim ***** válasza:
Én megértem a helyzetedet kérdező. Pár éve még én is olyan, kissé céltalanul tengődö emberke voltam mint akiket leírtál, de szerencsére azóta volt elég akaratom és változtattam! 2 éve komoly szájharmónikás karriert futottam be, már 3 településen is ismernek, ebből 2 város, 1 falu. Persze azért képzem is magam folyamatosan. Jövőre talán a szájdobot is kipróbálom. Ahhoz még hangszer sem kell.:) És ha minden jól megy, talán sikerülhet végre elköltöznöm anyámtól 43 évesen.. Úgy érzem már ideje lenne.:)
2016. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

hát van, aki 70 évesen diplomázott le..

szóval hajrá, előtted az élet

2016. jan. 14. 19:40
 20/27 Fish1 ***** válasza:

A környezet mindig tükör.

Benned megvannak-e a fenti tulajdonságok, negatívan látod-e a világot?

Mit akar tanítani neked ez a helyzet?

Minden embertől tanulhatsz valamit, ha résen vagy. Legrosszabb esetben azt, hogy milyen ne legyél.

2016. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!