Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért a lepukkadt, műveletlen...

Miért a lepukkadt, műveletlen ostobákat vonzom mostanában?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben?
2016. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
azt vonzod akivel dolgod van és olyan dolgok felett mondasz ítéletet ami benned is meg van
2016. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

párommal szakítottunk.

érdekes, de túléltem.

próbálok ismerkedni, nyitni, regiztem is itt ott de ugye az élet is adott(nem csak a virtuális)

akárkit megismerek véletlen(elém hozza az élet, új szomszéd, vagy akármi)vagy a netről, mindről kiderül, hogy általános után betanított munkás a karrierje ez még hagyján is, de még az életcélja is ez örökre.., másiknak van relatíve tök jó szakmája( felszolgáló)de inkább takarít..., harmadik képes 3 órákat gyalogolni melohelyre mert drága a bérlet, és még mindig biciklire gyűjt...meg sorolhatnám.

hogy tervezzek én így családot, meg házat meg boldogságot(én tartanám el őket nő létemre..)?


és mivel a vonzás törvényére vagyok rákattanva, fel nem foghatom, hogy mivel vonzok én ilyen embereket be...?mit cseszek el??

2016. jan. 13. 23:52
 4/27 A kérdező kommentje:
2. kifejtenéd?
2016. jan. 13. 23:52
 5/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szegények vagy az, hogy nincs közös témád velük? Esetleg nem tetszenek?

Vagy nem bízol bennük, mert csavargók?


Milyen párt keresel?

2016. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tudattalanodból nem pakolod ki a szemetet akkor a szemét fogja működtetni az életedet.


Ezt az agykontrolosok szívesen figyelmen kívül hagyják aztán sírnak hogy nem müxik.

2016. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

nos akinek az életcélja a betanított munka szerintem nem kell magyaráznom, hogy mi a bajom vele..

vagy akinek évek óta nem jön össze egy biciklire való...(szerintem egy dolgozó ember már nem azért, de ha nem versenybringát akar csak kéne annyi eszének lennie hogy meg tud valahogy venni egyet..)


szóval a legnagyobb baj, mintha kicsit értelmi csökkentek lennének

2016. jan. 13. 23:59
 8/27 A kérdező kommentje:

valszeg ez lehet az oka? hogy arra koncentrálok mi nem jó egy pasiban?

holnaptól próbálok akk váltani

2016. jan. 14. 00:00
 9/27 anonim ***** válasza:
nem kell ezt felfújni. engem is megtalált szerintem a munkahelyemről a legrondább férfi. több százan dolgozunk ott! egyszerűen meg kell köszönni az univerzumnak, hogy ezt is adta, és mondani kell, hogy küldjön jobbat.
2016. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Keress magagadnak egy milliomost, mint például Lucifer-666. Az ilyeneknek kolbászból van a kerítés is. Az olyasmi, mint a szerelem hülyeség. A fehér lovas álmodozó lányok álomvilága, de ha elvesz egy gazdag csóka, a húszezreseket fogod szalvétának használni. Ha pedig meghal te leszel a kasszás. Aztán jöhetnek a nyálgépek.
2016. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!