Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodok mostanában vele?

Miért álmodok mostanában vele?

Figyelt kérdés

Igázából a volt exemről lenne szó.4 ève jártunk másfèl èvig voltunk együtt. A szakitás nem volt a legszebb 3 èvig nem is beszèltünk egymással. Utána hirtelen megkeresett hogy legyünk barátok. Èn belementem azóta is beszèlünk nèha találkozunk mint barátok. Az álomra tèrve az első álmom az volt,hogy valami bulin vagyok ès egy idegen fèrfi lefog ès elakar vinni . De hirtelen megláttom őt ès elkezdek neki kiabálni hogy segitsen ès megment átölel de megis csókol. A második álmom pedig hogy unokatesóm házából jövök ki ès ő ott áll kocsival szembe vele oda megyek de erre ő is eltünik meg a kocsi is ès egy másik kocsi lesz a helyèn de az egyik haverja mondja nekem hogy azt üzente hogy menjek utána kocsival.



Mièrt van ez hogy ennyi èv után is ilyeneket álmodok vele ?


2015. dec. 23. 01:04
 1/1 anonim válasza:
Esetleg mert szereted?
2015. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!