Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában már k. b 2,3...

Mostanában már k. b 2,3 hónapja miért álmodok ennyire erőszakos dolgokat?

Figyelt kérdés

Általában egy rettenetesen pokolian gonosz entitással álmodom.Ilyenkor a szobámban vagyok és minden nagyon valós sokszor nem tudom eldönteni ,h álom vagy valóság.

Majd jönnek a megmagyarázhatatlan dolgok.Ropogások,recsegések,kopogások.Szép lassan kinyílik a szekrényem vagy az ajtóm.Illetve a múltkor láttam magamat kívülről ahogyan alszom a szobám másik feléről és észrevettem az egyik sarokban egy nagyon sötét árnyszerűséget ahogyan figyel.Rettenetesen gonosz energiája volt és kisugárzása majd egyre közelebb ment hozzám és felém hajolt ekkor felébredtem.Vagy pár napja azt álmodtam ami megint rettenetesen valóságos volt ,h ismét recsegések ,kopogások,karmolászásokat lehetett hallani erre álmomban felébredtem és felültem az ágyban láttam ahogyan az ajtóm kinyílik és éreztem ,h valami bejött a szobámba valami nagy és termetes ,de nem láttam felkuporogtam az ágyam végébe ekkor láttam ,h valami feljött az ágyam elejébe mert besüllyedt a léptei alatt az ágy eleje.Nagyon agresszív morgásokat adott ki,hörgött és vicsorgott rettenetesen féltem egyre közelebb jött majd nem láttam ,de éreztem ahogyan a karmaival a húsomba mar pokolian fájt és rettenetesen hideg volt majd felébredtem ,de már nem mertem vissza aludni és inkább kimentem sétálni az utcára emberek közé.Mi a bajom?Mi van velem?Megfogok őrülni ?

Összeroppan a személyiségem? Már lassan egy fél éve álmodom ezeket és kezdem érezni ,h ez kihatással van a magánéletemre egyre zárkózottabb lettem és kezdek elszigetelődni a szeretteimtől,barátaimtól is.

25/f



2015. febr. 12. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én imádok álmokkal és fura jelenségekkel foglalkozni, láttam én már sok mindent, de most be sza...tam.Hála neked, hogy nem este raktad fel a történeted, igaz, tök mindegy, mert elalvásig úgysem fogom elfelejteni :((((

Hát a legrosszabb esetben az lehet, hogy valami oknál fogva kellemetlen látogató akaszkodott rád.Valami démon féle lehet ez.Foglalkoztál valaha olyasmivel mint szellemidézés? Szemtanúja voltál az utóbbi hónapokban valami különös jelenségnek?Pl láttál "szellemet" vagy valami más furcsaság történt esetleg veled?Vagy kaptál valakitől valami személyes vagy használt holmit?

Ha kívülről láttad alvó alakodat, az utalhat testen kívüli élményre is, sőt, több olyan pontja van a történetednek, ami erre utal, ilyenkor pedig átláthatsz egy másik valóságba.Illetve inkább úgy mondom, ilyenkor kiterjedtebb az érzékelés és látsz olyasmit, ami egyébként "el van zárva" előlünk.Nem őrülsz meg.Nem kell emiatt elszigetelődni, sokan átélnek hasonlókat, nagyon hasonlókat, csak nem mindenki osztja meg.

Valamiért meggyengülhetett a védelmed, de kérheted imákban, többnyire igencsak hatásos!

Ilyen sötét árny félét én kb 2 éven át láttam szinte minden éjjel a szobában,mások is látták, akik itt aludtak!Ez olyan, mint egy nagyjából ember alakú és méretű tömör, sötét árny, vagy folt, ami mozog.Vagy ide-oda imbolyog..De nem kintről jövő árnyék ez, nem is optikai csalódás, ezerszer leellenőríztük!Amikor egyszer pár méterrel a fekvő testem felett láttam egy ilyet lebegni foszforeszkáló zöld színben, nos, akkor lettem biztos benne, hogy ez valós ..izé...

Nem álmodtam, mivel nem aludtam!Akkoriban sokszor voltam nagyon legyengült, meg fura tapasztalatok is voltak, szerintem szívták az energiám! De aztán ahogy jött, úgy el is tűnt ez a dolog!Amúgy párszor előfordult akkoriban, hogy teljesen átlagos sőt vidám álomban hirtelen mintha valami vészjelzést kaptam volna, hogy baj van, fel kell ébredni! Ekkor valami ijesztő figyelmeztetésre felriadtam és ahogy ébredtem, még tisztán hallottam, hogy valami zörög, motoszkál a szobámban, például csukódik az ajtó, zörögnek a cuccok az asztalomon, meg hasonlók, aztán hirtelen, valami gyanúsan nagy síri csend!Mintha az a"valami" megneszelte volna hogy felébredtem és erre leállt!De valaminek a jelenlétét tisztán éreztem, pedig nem volt más a lakásban!Szóval ismerős, ami történik veled, én is éltem át hasonlókat, ha nem is pont ilyet de hasonlóan durva...

2015. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!