Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halál utáni élet vagy sötétség?

Halál utáni élet vagy sötétség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretek erről a témáról beszélgetni/filózgatni. Múltkor beszélgettem, erről egy nővel azt mondta, beszélt egy olyan emberrel akinek szívinfarktusa volt. El mesélte neki, az emberke hogy nem érzet semmit sem, csupán a sötétséget látta. Vajon halál után, tényleg csak sötétség létezik? Mikkor engem altattak, én sem éreztem érzéseket, ilyenkor állítólag a halál közeli állapotba raknak le. Most minden vallási nézettet félretéve, szerintem létezhet egy másik világ, létezésünk ne véletlen. Azt sem hinném, hogy csak mi élnék a világon(ufó és egyéb baromságot mellőzve). Kíváncsi vagyok nagyon, remélem a mai orvos tudomány és számítástechnika fejlődés választ ad majd. Ha valakinek volt, hasonló tapasztalata evvel, kapcsolatban írja meg.:)

2015. szept. 25. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot! :)

Előttem szólók már elmondák a véleményem, csak annyit fűznék hozzá, hogy jobban örülnék, ha semmi volna a halál után, mintha pl. a keresztény felfogás szerinti pokol volna. Félreértés ne essék, nemigen hiszek benne, de senkit nem akarok megbántani, aki más véleményen van ezzel kapcsolatban, de kiskoromban erősen belém lett nevelve az ettől való félelem. Tulajdonképpen remélem, hogy az ember tudata, ha meg is marad, valahogy föloldódik, és a testhez hasonlóan beépül a természetbe (mégegyszer: nem állítom, remélem.)

2015. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Ezt csak az tudja, aki már meghalt, az viszont nem tudja elmondani.
2015. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenkinek vagy az jut az eszébe, hogy teljesen megszűnik létezni a halál után, vagy az, hogy tovább létezik és a mennybe jut, vagy reinkarnálódik.

Van egy harmadik lehetőség is, ami nem tudom miért nem jut senkinek az eszébe...

2015. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. Ha meghalsz akkor szerintem annyi történik, hogy a testedből fölemelkedik a lelked, és ebben a nagy világűrben egy másik bolygora kerülsz

2. vagy megint megszületsz,

3. de az is lehet hogy fönnt maradsz a csillagok között és onnan nézed a többi ember életét.

4. Vagy van egy másik, hogy olyan mint amikor alszól és nem álmodsz nem tudsz magadról sem se a külvilágról semmit, szóval nincs semmi és még érzékszerved sincs amivel érzékelni tudnád a semmit.

2015. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó. Az alvós dologra annyi cáfolatot tudnék mondani. Az Ezotéria és a tudomány magyarázata szerint is jársz, vagy ha nem is jársz, de képeket látsz, amikre nem emlékszel. Bár lehet pont ez a nem hülyeség..Az van, hogy erre a kérdésre lehetetlen válaszolni..legalábbis élő ember sosem fog 100%-os választ adni..
2015. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!