Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hasonlithat egymásra...

Hogyan hasonlithat egymásra ennyire egy nő és egy férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok..35 èves fèrfi vagyok,túl már azon a koron hogy bàrmit elhiszek,nagy ezotèria fan sem voltam soha,de èrdekelne nèhány normális vèlemèny,èn egyedül nem találtam magyarázatot.

Tehát: kb másfèl ève megismertem egy lányt,nagy szerelem volt már elsőre is,mindkettőnk rèszèről,az is maradt,együtt vagyunk,tervezünk,család,gyerekek,stb.

Már az elejèn szinte sokkolt mennyire egyformák vagyunk..èrtèkrend,viselkedès,gondolkodás,beszèd..naponta többször előfordul hogy egyszerre mondjuk ugyanazt,ugyanazokkal a szavakkal..többször előfordult hogy egyszerre tüszköltünk,ugyanabban a másodpercben,soha senki mellett nem törtènt ilyen velem..egyforma az izlèsünk,otthon,bútor,kaja,bármiről van szó..igy leirva nem hangzik túl furcsának,de naponta tiz-tizenötször átèlni hogy ugyanazt mondjuk vagy tesszük,egy idő után èrdekessè válik,hogyan,mièrt van ez..

Fizikai hasonlóság..mindketten sötèt szem/haj,ok,ez gyakori..de..több anyajegy ugyanott van rajta is,mint rajtam..pont ott,áll,csukló meg mèg vagy öt helyen..nekem pl van jobboldalt a nyakamon 3 pici olyan kis bibircsók izè,neki is pont ott van,szintèn 3..a hátamon,jobboldalt van egy különösebb,nagy anyajegy,soha nem is láttam másnak ilyet sehol,strandon,pl..neki ugyanilyen van,szintèn a hátán,csak baloldalt..ez mind vèletlen volna? hasonlithat ennyire kèt ember? vagy lehet más magyarázat?

Rokonság,ilyesmi,teljesen kizárva,ő külföldi.

Hibákèrt bocsi,telóról voltam.

Köszi a válaszokat.


2015. ápr. 16. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
J Ügynök: a Kérdező jól hátba szúrt 21:09-kor, ez még nekem is fájt :))))))))
2015. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#9 Ha a fejedre lèpnèk,az durvàbb lenne :)
2015. ápr. 17. 13:54
 13/15 A kérdező kommentje:

#10 Köszönöm..

" Az véletlen hogy leverek egy poharat.

De az nem, hogy a női önmagammal élek együtt,

és nem találok olyan tulajdonságot benne, ami ne

én lennék. A rosszak is.

Persze így haragudni sem tudok rá sosem. Ahogy

ő sem."

..ez nagyon tetszett ès teljesen igy van..köszönöm szèpen.

2015. ápr. 17. 13:59
 14/15 anonim ***** válasza:

Ő a Másikfeled, szerintem is :)

Elég érdekes egy kapcsolódás :D

2015. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Egy viccel válaszolnék:

A gróf úr új inast akar felvenni. Jön az egyik jelölt, aki mintha a gróf ikertestvére volna.

A gróf gúnyosan megkérdi:

- Mondd, nem volt az anyád a családunknál cseléd ?

- Nem, de az apám 15 évig volt a kedves édesanyja kocsisa.

:-/

2015. máj. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!