Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hasonlithat egymásra...

Hogyan hasonlithat egymásra ennyire egy nő és egy férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok..35 èves fèrfi vagyok,túl már azon a koron hogy bàrmit elhiszek,nagy ezotèria fan sem voltam soha,de èrdekelne nèhány normális vèlemèny,èn egyedül nem találtam magyarázatot.

Tehát: kb másfèl ève megismertem egy lányt,nagy szerelem volt már elsőre is,mindkettőnk rèszèről,az is maradt,együtt vagyunk,tervezünk,család,gyerekek,stb.

Már az elejèn szinte sokkolt mennyire egyformák vagyunk..èrtèkrend,viselkedès,gondolkodás,beszèd..naponta többször előfordul hogy egyszerre mondjuk ugyanazt,ugyanazokkal a szavakkal..többször előfordult hogy egyszerre tüszköltünk,ugyanabban a másodpercben,soha senki mellett nem törtènt ilyen velem..egyforma az izlèsünk,otthon,bútor,kaja,bármiről van szó..igy leirva nem hangzik túl furcsának,de naponta tiz-tizenötször átèlni hogy ugyanazt mondjuk vagy tesszük,egy idő után èrdekessè válik,hogyan,mièrt van ez..

Fizikai hasonlóság..mindketten sötèt szem/haj,ok,ez gyakori..de..több anyajegy ugyanott van rajta is,mint rajtam..pont ott,áll,csukló meg mèg vagy öt helyen..nekem pl van jobboldalt a nyakamon 3 pici olyan kis bibircsók izè,neki is pont ott van,szintèn 3..a hátamon,jobboldalt van egy különösebb,nagy anyajegy,soha nem is láttam másnak ilyet sehol,strandon,pl..neki ugyanilyen van,szintèn a hátán,csak baloldalt..ez mind vèletlen volna? hasonlithat ennyire kèt ember? vagy lehet más magyarázat?

Rokonság,ilyesmi,teljesen kizárva,ő külföldi.

Hibákèrt bocsi,telóról voltam.

Köszi a válaszokat.


2015. ápr. 16. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak véletlen (az anyajegy, stb).

A többi rám meg a férjemre is igaz (értékrend, érdeklődés, gondolkodásmód), és ez tök jó egy párkapcsolatban. Viszont ha néha mégsem értünk valamiben egyet, azt elég nehéz megemészteni :), pont azért mert ritkán fordul elő.

2015. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2015. ápr. 16. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Testvéred, csak apád titkolózik..
2015. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen öreg vagy, de nem tudsz normálisan írni?
2015. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis rokonok vagytok (pl. testvérek), csak a szüleid eltitkolták, hogy van egy másik gyerekük, aki külföldön él.
2015. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, létezik ilyen, ezt hívják ideális párkapcsolatnak. Én viszonylag könnyen ráhangolódok másokra, aztán sokszor volt már olyan, hogy ugyanazt mondtam, amit az egyik barátom, vagy kimondtam, amit gondolt, mert neki nem ment, stb... Persze, van egy misztikus oldala is a dolognak, és úgy hiszem, hogy a mai tudomány sem tud mindent megmagyarázni, ami körülvesz minket, de nem kell ebbe annyira belemerülni. Örülj, hogy így van, és ennyi.
2015. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 TallandThin Boy válasza:

És, ha a testvére lenne akkor miért kéne ugyan ott legyen neki több anyajegy is? Ekkora hülyeséget..ú


Szerin tem egyébként egy nagyon furcsa véletlen. Igazából az élet tele van ilyen érdekes dolgokkal.

2015. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6,#7 köszönöm a válaszokat :)

a többi vakusznak előre leirtam hogy nem lehetünk rokonok..mindegy.

#4 mi a problèmàd? igy irok,siettem,telóról..ha nem tetszik,nem vau be nekem,látogass valami irodalmi fórumot.

2015. ápr. 16. 21:09
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 de milyen durva lenne, ha kiderülne, hogy közeli rokonok vagytok... azután, hogy lettek gyerekeitek xD
2015. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Létezik. A nőm ugyanez. Megdöbbentő.

Ez a jó szó rá. Totttál döbbenet. Megmagyarázhatatlan. Egyikünk sem hiszi el, pedig naponta átéljük.

A testi adottságokra nem figyeltem fel még, de kösz a tippet. :D


Teljesen véletlenül akadtunk egymásra, és első pillanattól fogva meg voltunk döbbenve.

Annyi apróság van, amit le sem tudok írni.


Volt olyan hogy kértél az élettől valamit? Pl. "úgy szeretnék már egy olyan nőt, aki full olyan mint én"?

Vicces volt, mikor kiderült, hogy mi régen ezt tettük. Mindketten. Kb ugyanakkor. Egész pontosan meghatároztuk, hogy milyen embert akarunk. De még a csillagjegyét is. Bejött. Egyszercsak szembejött. Nem kerestem. o_O

Döbbenetes a hasonlóság, a barátaink látják, mondják is, de egyáltalán nem értik. Mint két tojás.


Ha beleviszem a misztikumot, akkor lelki társ, a hiányzó másik fél, amiről rengeteg írás van már.

Ha nem viszem bele, akkor meg mindenki vonogatja a vállát. Biztos véletlen.

Na persze. Az véletlen hogy leverek egy poharat. De az nem, hogy a női önmagammal élek együtt, és nem találok olyan tulajdonságot benne, ami ne én lennék. A rosszak is.

Persze így haragudni sem tudok rá sosem. Ahogy ő sem.


Számomra a magyarázat a kérés. Ezt kértem. Életemben először tudatosan, tesztből. Megkaptam. Voltak már előzőleg is fura vágyaim, amik később pontosan bejöttek. De az egy másik téma :)

2015. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!