Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ásványok hogyan fejtik ki...

Az ásványok hogyan fejtik ki hatásukat? Elég ha magamnál tartom (pl. zsebben, ékszerként), vagy csak ha a kezemben fogom úgy jó?

Figyelt kérdés
Azok írjanak, akik hisznek benne, vagy értenek hozzá! Köszönöm!

2015. ápr. 14. 11:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
A vonzás törvénye egy új sötét-kori hit abban, hogy a gondolat külső körülményeket és eseményeket vonz magához. Ennek viszont semmilyen alapját nem látom. Csupán azt, hogy ha szerencsés vagy olyan embereket vonzol magadhoz, akik hasonló értékekkel rendelkeznek, mint te, de olyan embereket elkerülsz, akik fontos kérdésekben nem értenek veled egyet. Igazolásképp lásd a 14-es választ, és annak hasznosságát. Ennyit a vonzás törvényéről :P
2015. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Diabol... szerintem te egy kicsit túl agresszív vagy. Ne haragudj, én a gondolatmeneteddel teljes mértékben egyetértek, csak a megfogalmazásoddal nem. A kérdező nem kérdezett agresszíven, akkor neked miért kell őt azonnal macskaalom istenítőkhöz hasonlítanod? Persze, az ásványgyógyítás butaság, de szerintem az agresszióval (mivel lealacsonyítod magad a szemében) sokkal kevesebbre mész, mint észérvekkel. Egy vallásos embert se fogsz azzal meggyőzni, hogy ,,Hülye vagy." :)

15/L

2015. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 Én nem vagyok egy agresszív ember nem harapok meg másokat szájkosárra sincs szükségem. A válaszaimat sem támadásként írtam, viszont meggyőződésem, hogy aki gyógyító ásványokat veszeget, nem lehet értelmesebb egy olyan embernél, aki macskaalmot veszeget (már elnézést), de hiába kapja ajándékban attól még nem lesz értelmesebb. De köszi az észrevételt ezentúl oda figyelek majd. \( ö )/
2015. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!