Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ásványok hogyan fejtik ki...

Az ásványok hogyan fejtik ki hatásukat? Elég ha magamnál tartom (pl. zsebben, ékszerként), vagy csak ha a kezemben fogom úgy jó?

Figyelt kérdés
Azok írjanak, akik hisznek benne, vagy értenek hozzá! Köszönöm!

2015. ápr. 14. 11:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ha gyémántokkal felcsicsázva lennél, biztos rád ugrana pár rossz cica vagy kopó.
2015. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Trafó1 ***** válasza:
17%

A gyémánt is csak szén egyik változata, mi lenne ha egy zsák tojásszént tartana magánál.

Vagy brikettet.

2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hú hát jól rákkantatok a kérdésre, miért van az, hogy biztosan azokat vonzza a kérdés, akiket nem is érdekel! Hihetetlen! :D


De ezekből a válaszokból is tanultam! Az egész ásvány dolog ugyanaz, mint a Titok, a vonzás törvénye, illetve a pozitív gondolkodás! Csak hinni kell! Ennyi :)

2015. ápr. 14. 15:22
 14/23 anonim ***** válasza:
27%
És mit érsz velem, hogy hiszel, miközben nincs rád semmilyen hatással? Valamelyik nap a fókuszban mutattak be olyan embereket, akik macskaalmot vásároltak tízezrekért. Szerinted közted és köztük van egy csekényi különbség is? :P
2015. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%
Azért remélem kedves kérdező, hogy ezen lepontozós trollkérdés kiírásával teljesebb lett az életed.
2015. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom mi ez a nagybetűs Titok, így nem tudom elmondani, hogy hiszek-e benne...

Én is az utóbbi tábort erősítem, de nem véletlenül. Igaz, csak 15 éves vagyok, de 7 éves korom óta foglalkozok komolyabban ásványokkal. Volt egy kis idő, amíg hittem benne, mert akartam hinni valamiben, miután meghalt az édesapám 8 éves koromban, ez elég nehezen ment. Elhittem, hogy az ásványok pszichológiailag és fizikailag is gyógyítanak. Fizikai fájdalmaim is voltak, mert egy fejlődési gebasz van/volt a lábamban. És ezzel nem sajnáltatni akarom magam.

Szóval fájt minden, és én tényleg hittem benne... de cserben hagytak. Nem javítottak meg semmit.

Ettől függetlenül máig gyűjtöm az ásványokat, mostmár egy elég jelentősnek mondható gyűjteményem van. Blogot írok róluk (bár speciel idő hiányában szünetel), és rengeteget olvasok. Mert én rájöttem, hogy csak a színtiszta tudományban tudok hinni. :)

15/L

2015. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nos, azt hiszem az egyik legnagyobb butaság kereskedelmi tv-t nézni! Abban csak a szenny van... úgyhogy nem tudom kommentálni a fókuszt!


De ha jól esett nektek ilyen hozzászólásokat írni, akkor örülök, hogy segíthettem.

Nem kell kioktatni, mindenkinek más a hozzáállása a dolgokhoz, ez van. Nem vagyunk egyformák!

Eddig én nem foglalkoztam ezzel komolyan, és ezért érdekelt az illetékesek véleménye.


Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm a válaszát, és sajnálom, ami történt!

2015. ápr. 15. 08:05
 18/23 A kérdező kommentje:

A Titok egyébként a vonzás törvénye. A pozitív-negatív rezgésekkel, és gondolkodással foglalkozik. Van könyv és van videó is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=90R7wrpId5Y

2015. ápr. 15. 08:12
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg ilyen műsort nézek köztük kereskedelmi tévét is, de szerintem nem azért leszek buta, mert érdekel a világ, hanem akkor leszel, és követek el butaságot, ha macskaalmot veszek tízezrekért. Én eddig úgy tudtam, hogy a hit nem kerül pénzben, de ahogy látom tévedtem. Vannak olyan emberek, akik hitet vásárolnak :P
2015. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A vonzás törvénye kizárólag a saját gondolkodásodon múlik, ingyen van, te irányítasz! Ennyi a kulcs!


Az ásványt pedig ajándékba kaptam, sosem költöttem ilyesmire...


De szükségtelen a támadás, és hasonlítgatás. Köszöntem a véleményedet, további szép napot kívánok! :)

2015. ápr. 15. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!