Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek sikerült a tudatos...

Lionkind kérdése:

Kinek sikerült a tudatos asztrál utazás? És hogyan?

Figyelt kérdés
Ha egyedül sikerült milyen technikával? Ha tudtok valakit aki tud tanítani azt is szivesen várom.

2014. júl. 8. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Legegyszerübben úgy hogy megtanulsz alfába menni.

Ha birod az alvásparalizist, akkor oké.

További tanulással mélyebbre tudsz menni, théta állapotban képeket látsz, ha ezeket is megtanulod, delta állapotban (alvásparalizis) végrehajthatsz asztrális kivetitést. ekkor már asztráltudatban vagy, ha erösen koncentrálsz, nyugodtan tudatosan megfeszited az egész lebénult tested kiszabadulhatsz (de csukott szemmel koncentrálva is lehetséges) és sokféle módon, ez ilyen egyszerü. De ez Nehéz, és sok idöt igényel, eddig ellazulni pl 1 alkalommal 1 óráig tart, és kb hónapokig, fél évig kell elötte gyakorolni.

2014. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak az Astrával-utazás sikerült.
2014. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első köszönöm a válaszodat, az alvásparalízist már megszoktam, gyakoroltam az ellazulást is és kisebb nagyobb sikereim is voltak már. Az alfába merülés az már megy a mélyebb szintekre néha jutok el. Te magad tanulsz?

Én Robert Bruce - értekezés az asztrálprojekciórol 2-ben leírt gyakorlatokat csinálom és főleg a szubjektív tapasztalatokra/tanácsokra vagyok kíváncsi. A trükkökre ami megkönnyíti a dolgot (ha van olyan).

2014. júl. 8. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs trükk, és még eléggé az elején vagy. A théta állapotot könnyü elérni, de nagyon nehéz áthaladni rajta, hosszú és bazi nehéz megszokni a képeket, ha rájuk figyelsz vagy egy rossz gondolat, érzés rögtön eltünteti a képeket és téged is kizökkent... egyébként nem kell semmi rutin, úgy gondolkozz ahogy "jön" és lazán figyelj befelé, keveset mozogj de mindig kényelmesen, és lassan egyre lejjebb jutsz.
2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bármi megengedett, csak a szándékos gondolkozás, képzelgés (pl milyen odaát), ábrándozás, bármi megragadása az elmével, tervezgetés és hasonlók nem. Ekkor is gondolkodunk, mindig felmerül valami és egyre mélyebben egyre inkább megváltozik.

Nekünk csak tudatosan figyelni kell és mindent elfogadni, de a képek elfogadásához sok tapasztalat kell, néha olyan nagyok (mintha lennénk valahol) vagy bizarrak is lehetnek. Egyébként egy rossz gondolatot mindig egyfajta kényelmetlen sokkérzés követi vagy képeltünés, késöbb maguktól eltünnek a képek, mélyre kerülünk és minden könnyü lesz, de az ellen kell küzdeni hogy el ne aludjunk, igyis lesz egy kis emlékezetkiesés és a paralizisben vesszük észre magunkat, de teljesen tudatosan.

És mégegy tanács és talán az egyetlen sikeres rutinom volt, az h ne a látótered közepére koncentrálj hanem az egész látóteredre, akkor jönnek legkönnyebben a képek. sok sikert :)

2014. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ :) És még egy kérdésem lenne, simán csak kiüríted a tudatod vagy csinálsz valami gyakorlatokat a delta állapot eléréséhez?

Van egy létrán lefele mászós gyakorlat ami segít mélyebbre hatolni de nem mindig sikerül. Mit gondoltok róla?

2014. júl. 8. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán csak kiüritem, gyalorlatilag kikapcsoltam a testem azzal hogy nem direkt gondolok semmire, csak figyelek elöre lazán. Nem figyelek az érzetekre vagy a képekre (bár ezt lehetetlen 5 mpnél tovább csinálni, észreveszed és eltünik de 1 mp alatt vissza lehet hozni a képeket ha rögtön elengeded a reakciótudatot és nem gondolszsemmire csak figyelsz.

Semmi gyakorlat, nekem egyik se vált be, se a légzéses zuhanás érzés, visszaszámolás, hintamódszer, vagy bármi más, csak ez müködött és 80%-ba sikerült is, 1-másfél óra alatt, semmi se müködött csak a képek, hetente gyakiztam és 2 év után sikerült szándékosan, de utána már mindig (ezek szerint ez olyan mint az izomzat, tényleg köze is van a testhez, de inkább a tapasztalathoz)

2014. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De attól még neked müködhetnek ezek is, mindenkinek más válik be, mindenki másmilyen xd
2014. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néhány helyen olvastam hogy ez inkább éterutazás ami sokkal nehezebb, mert tényleg el kell érni a deltát, de sokkal intenzivebb és teljes az öntudat és a visszaemlékezés...

Théta állapotban is valami gondolatgyakorlattal kilehet szakitani már az asztráltestet (pl kötélgyakorlat, csak nekem soha nem ment, pedig aztmondják könnyü), és a thétát tényleg könnyü még elérni, 15 perc és még bármikor felkelhetsz még az ágyból.

Bizonyiték hogy nekem is párszor véletlenül előfordult thétában is asztrálutazás, az egyik mozgókép kinagyult és öntudatos lettem benne, de igy egy szokatlan nesz, hangos zaj is egyböl kizökkent, meg ez hirtelen történik igy tudatvesztéssel is járhat, és a megosztott tudat (ébrenlét miatt) halványabb az asztrálkép is, étervilágból projektálva nincs blokk és intenzivebb a valóságnál is.

(mert ez a természetes, és ugyanez az álom is, csak akkor a test hajtja végre az ehhez szükséges munkát, az elme pedig pihen, igy öntudatvesztés teljes.)

2014. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!