Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért nem sikerül a tudatos...

Mért nem sikerül a tudatos álom nekem, már több mint egy hónapja csinálom amit a neten írnak, nektek sikerült már?

Figyelt kérdés
csinálok valóságteszteket minden nap, elalvás előtt is programozom magam, felébredés után próbálok visszagondolni az álmaimra, ami még megy is néha... de többet nem sikerült elérnem, mi lehet a baj?
2014. ápr. 2. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
talán pont az akaratosságod az oka
2014. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok akaratos én nem erőltetem csak már jó lenne ha sikerülne
2014. ápr. 2. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalnod, neked milyen technika jön be leginkább.Többféle van.

Én pl megfigyeltem magamon, hogy amikor reggeli ébredés után még visszafekszem az ágyba, akkor néha, ha nem is vagyok különösebben álmos, mégis hamar álomba tudok zuhanni ilyenkor és szinte mindig tudatos álom jön!Méghozzá nagyon tiszta!

Tehát ez nagyjából úgy néz ki, hogy felkelek mondjuk 6-7 órakor, kimegyek mosdóba, vagy téblábolok kicsit, teszek-veszek, aztán kb fél- 1 óra múlva visszafekszek pihenni, ilyenkor néha bealszok és ilyen esetben szinte rendszeresek a tudatos álmok vagy egyéb fura élmények, esetleg testen kívüli élmény.

Egyébként hasonlóról számoltak be többen is, javaslom, próbáld ki ezt te is.Hétvégén, ha van pár nyugis reggeli órád.

Az éjszakai tudatos álmok nálam például egész ritkák.1 és 3 óra körül a rémálmok jönnek rendszeresen.

Tehát ezt kellene neked is kifigyelned, hogy nálad hogy működik és aszerint próbálkozni.az az egyszerű módszer is sikerre vezethet, ha elalvás előtt azt mondod magadban:tudatosan akarok álmodni.Az erőlködés viszont rendszerint nem hoz sikert.A laza elhatározás sokkal célravezetőbb.

2014. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj új módszeremet :D pl. WBTB

Keress rá, vagy tudatos-alom.hu

2014. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*módszereKet
2014. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!