Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett a Börzsönyben...

Mi lehetett a Börzsönyben tegnap éjjel?

Figyelt kérdés

Most érkeztem meg a Börzsönyből, tegnap egész nap túráztunk a közeli barátaimmal, Kemencéről fölmentünk Csóványosra, majd onnan át Nagy- Hideg Hegyre. A turistaháznál elidőztünk egy kicsit, s máris este kilenc volt, mikor indultunk le a kék csíkkal jelzett viszonylag népszerű turistaúton le Kóspallag irányába. Itt kezdődött az a furcsa dolog, amitől még most is borsódzik a hátam. Fáradtak voltunk már, és a Foltán- keresztnél járunk, mikor megálltunk , hogy elintézhessük a dolgunkat (kb. este fél 11 lehetett, tök sötét), az egyik barátom (Miki) elindult a kereszt túloldalán lévő kerítésen át a sűrűbe (hogy elintézhesse a dolgát), mikor pár pillanat múlva ijedten rontott elő, letolt gatyával, hogy a fejlámpájával megpillantott egy vörös szempárt mely az egyik fa mögül leselkedett rá. Nagyon megijedtünk, de tudtuk, hogy hazudik. Tudtam, hogy az állatoknak többnyire ezüstös, sárgás, vagy fehéres színű szemük van,mikor fényforrásba pillantanak. De Miki ijedten, hadartan magyarázta, hogy az az alak legalább két méter magas lehetett, s izzó vörös szemei voltak. És menten rosszul lett tőle, mikor felfogta hogy mivel van dolga. Miki egész éjjel hányt aznap, s még most is rosszul van.

Innentől kezdve nem merek túrázni a sötétben.

Pedig nem voltunk messze (2-3 km) Kóspallagtól.



2014. máj. 2. 18:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A Mátranováki Fanyűvőre illik a leírás! De komolyan!
2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Medve... Már csak az kéne. Jó hogy utánunk nem szaladt.
2014. máj. 2. 21:06
 13/23 anonim ***** válasza:

bagoly pl?

amúgy mennyit ittatok?

2014. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: keveset. Én pl 27 éves korom ellenére ritkán iszok alkoholt (fiatal koromban sikerült egy jó buli után betegre innom magam, 3 napon át nyomtam az ágyat, azóta ritkán iszom). És egyébként én gépészmérnök vagyok.
2014. máj. 2. 21:13
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy erdõben éjszaka minden érzet,zaj meghatványozó

dik.egy süni is ha motoszkál,fújtat akkor már egy rémre

gondolhatunk.Tudom,tapasztaltam.Hogy mit láthatott

a barátod az rejtély, de ha ilyenkor valakire ránéz,

vagy ráhuhog egy bagoly,az biztos leszarja a bokáját

ijedtében.

2014. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 zsomkovacs ***** válasza:
0%
Fake. A Foltán-kereszt a kék jelzés Csóványos és Diósjenő közé eső szakaszán van, még csak véletlen sem 3 km-re Kóspallagtól, és nem a Nagy-Hideg-hegy és Kóspallag közt.
2014. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mielőtt kitalálod a hülyeségeidet és fake-ozol, kérlek nézd Át alaposan a Börzsöny turistatérképét. Először keresd meg a Kisinóc turistaházat (onnan a parkolóból indul a kék turistaút az erdőbe NHH felé), majd Kóspallagot. Köszi!
2014. máj. 3. 10:56
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
kuglófnyomokat nem láttatok,mert akkor van egy tippem...
2014. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 zsomkovacs ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mielőtt hülyeségnek minősíted, amit írok, olvasd el a kérdésedet. Az útvonalatok szerinted Kemence - Csóványos-Nagy-Hideg-hegy - Foltán-kereszt volt. Ami nem Kóspallag felé van. A kisinóci turistaház igen, de az nem szerepelt a kérdésben.

2014. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De mi arrafelé mentünk, ill. ott hagytuk el a Börzsönyt. Ott van a buszállomás a turistaháznál.
2014. máj. 3. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!