Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt veletek valami furcsa?...

Történt veletek valami furcsa? Leírnátok?

Figyelt kérdés
Velem mostanában sok fura történik.. Éjjel letettem a tálcát a polcra..Direkt beljebb toltam h ne essen le,az éjjel közepén meg arra ébredek hogy leesett a tálca ..:O Én hiszek a szellemekben mert szinte érzem h van mellettem valaki(persze mikor egyedül vagyok otthon)veletek szokott furcsaság történni?Hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi..Köszi..!-.-

2014. ápr. 2. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, de megkértem a családtagjaimat, hogyha meghalnak, akkor jöjjenek vissza hozzám, szellemként, és adják a tudtomra, hogy itt vannak, és ők azok

Ezt megbeszéltük mindnyájan XD

A 83 éves mamámnak tetszett legjobban az ötlet, hogy visszajön majd íjesztgetni minket xd

2014. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem kisebb koromba volt hogy kimentem a konyhaba elol volt egy csomo minden es alltam a konyha egyik vegebe es a pulton ami nem volt hozzam kozel azon volt egy kenyer es megmozdult de nem csak egy kicsit hanem az egyik fele felemelkedett aztan egybol vissza befutottam es mondtam a tobbieknek nagyon ijedten h felemelkedett de nem nagyon hittek el gondolom ugy kepzeltek h elkezdett repkedni es h hazudok pedig eskuszom nem es soha ne. Szoktam halucinalni se!!!
2014. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmmm :S Durva.. Én hiszek neked:))
2014. ápr. 2. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem sok furcsaság történt az életem során én is hiszek a szellemekben sőt az angyal,őrangyalban is.

Az első furcsa dolog ami velem történt(ez volt az első ami megmaradt a tudatomban) az volt amikor egyik éjjel felkeltem valamiért(kb 6-7 éves lehettem). Az ágyamból kikukucskáltam és a folyosón sok furcsa dolgot láttam, nem is tudom rendesen leirni de a lényeg hogy kb 5-6 fehér "lény" repkedett össze-vissza.Sokáig néztem őket és folyton azon gondolkoztam hogy vajon ezek mi a fenék lehetnek(6éves fejjel nem nagyon tudtam se az ufokról sem a szellemekről+angyalokról). Másnap el is mondtam rögtön a szüleimnek akik ugyanezen állitáson kiindulva miszerint egy 6éves gyerek nem ismeri ezeket a szavakat, ők is azt mondták hogy valami szellem vagy hasonló lényt láthattam.

Ez volt az első kis incidensem:)

2014. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sok ilyen dolog történt velem.Kiskoromban kezdődtek, és a végén nagyon rémisztő méreteket öltött.Az események vége felé pap és parakutató is járt nálunk, és egy külföldi tv is jelentkezett, hogy az esetről szeretne forgatni.

Kiskoromban elkezdtem látni furcsa dolgokat, először nem tudtam mik azok, még nagyon kicsi voltam, arra emlékszem, hogy mikor történtek a macska és a kutya megakart bolondulni, nem mertek a közelembe jönni, és aki mellettem volt, hideget érzett.

Esténként láttam árnyakat elsuhanni a szobámban, de kiváncsi voltam, nem tudtam kik ezek, nem értettem hogy idegen bácsi, néni mit keres a lakásban.Utána szóltam a szüleimnek, majd később ők is látták ezeket a jelenlétemben, de csak akkor.

Egyszer kiváncsi voltam, és mikor láttam az árnyat elmenni, utánamentem, és visszanézett rám, ekkor majdnem infarktust kaptam.Utána mentem.Arra emlékszem, hogy a szoba sarkába mentem, de mire odaértem, az már nem a szoba volt, hanem egy másik világban voltam, vagyis ezt éreztem.Elmondta, hogy mi a céljuk velem, segíteni akarnak, fejlődésben akarnak segíteni.

Innentől jöttek a durva dolgok.Tárgyak eltűnése, majd máshol megjelenése(pl le volt a kulcs rakva az asztalra, következő pillanatban már nem volt, majd az egyik szekrény aljában találtuk meg, közvetlen az eset után, miután feltúrtuk az egész házat.A macska elszökött, nem mert a házba bejönni.Aki ezen eseményeknél a környezetemben volt, mindig hideget érzett.

Reggeli közben azt éreztem valaki megfogja a karom, majd egy pillanat múlva égési nyomok formájában ott maradt a keze nyoma.Ekkor döntöttek a szüleim úgy, hogy szakember kell.

Jött egy pap.Elvégzett egy háztisztítást , mi kint kellett hogy várjunk, addig semmi sem történt.majd bementünk a lakásba, és bekapcsolódott a tv, és egy hang azt mondta a pap jöjjön vissza, még nem végeztünk!A pap az úgy futott el, hogy azóta még a telefont sem merte felvenni.felvettük egy itthoni parakutatóval a kapcsolatot, ő kijött különféle műszerekkel elkezdett méricskélni, majd az egyik sarokban kiakadt a műszer, ekkor kezdődött minden, az összes elektromos eszköze egyszerre tönkrement, még a telefonja is.A szobában hírtelen majdnem 0 fok lett, és bepárosodott az összes üveg, és ekkor jött a legdurvább dolog!elkezdett valami az ablakra írni, hogy ez a jelenség a kezdet, a parakutató is ilyeneket fog tapasztalni, és a családjával is ez lesz, ha most azonnal nem megy el.Szerencsétlen a pap sorsára jutott, futva távozott .Pár napra rá hívott egy külföldi szám, egy ismert tv volt, és velünk akartak forgatni, a kutató ajánlotta, de a beszélgetés közben egy hang szólt bele a telefonba, egy idős nő hangja volt, aki annyit mondott, hogy te is jössz utánam a sírba.A riporter elkezdett kiabálni, azt mondta, hogy a 10 éve meghalt anyja hangja volt, sírt, üvöltözött, és lecsapta a telefont.azóta sem keresett senki sem minket.De a jelenségek is szép lassan megszűntek, miután felnőttem és nem néztem több horror filmet, és nem képzelegtem meseszerű lényekről és nem találtam ki ilyen meséket azoknak akik ezt olvassák.De az idő rövidsége miatt csak erre a kis visszaemlékezésre tellett.

2014. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom a szellemeket, és az aurát, bár egyénfüggő, hogy ez kinek mennyire furcsa.
2014. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem gyakran történnek ilyen dolgok.

Én is szoktam érezni,hogy van valaki mögöttem,amikor egyedül vagyok,de én inkább csak sötétben,amikor alszok a szobámban.

Még volt egy eset,amikor nagyon megijedtem,és soha nem fogom elfelejteni:

Éjjel aludtam,és felkeltem,de valahogy nem tudtam visszaaludni....

Féltem is meg minden,már rázott a hideg.

De azért megpróbáltam visszaaludni.

Éppen sikerült volna,amikor valaki belelehelt a fülembe...

Nem volt mellettem senki,nem volt szél,nem volt nyitva az ablak...

Ez így most nem biztos,hogy annyira ijesztő,de nekem nagyon az volt.

Gondoljatok bele:Sötét van,egyedül vagy a szobádban,félsz a sötétben,nem tudsz visszaaludni,érzed valaki jelenlétét,és valaki belelehel a füledbe...

Azért így már elég ijesztő.

még tudnék mesélni rengeteget.

2014. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!