Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valakivel...

Mit jelent az, ha valakivel szó szerint egy hónapon keresztül minden éjjel álmodunk? Ráadásul egész éjjel?

Figyelt kérdés
Sok mindent megéltem már, de ilyet eddig még nem tapasztaltam.
2014. márc. 5. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit álmodsz vele? Azért elég nehéz megmondani valamit, amiről nem tudjuk, hogy mi az.
2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nappal is ő foglalkoztat a legjobban, de tényleg nem írtál sok infót....
2014. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy veled van álmodban!

Bár az se kizárt, hogy az erő van veled... :)

2014. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 Mindent, ügyet intézünk, beszélgetünk, lakást nézünk,rendezünk, irodában vagyunk stb. szóval a paletta változatos.


2. Nem jár mindig a fejemben.


Én sem értem ezt az egészet, mert egy ócska szerelmi kötéses próbálkozás az max7-9 napig tart. De ez már 1 hónapja így van és ez már nem az első hónap ilyen. Volt olyan, hogy 1 hónapig ugyan ez ment, következő hónap csend álom nélkül, vagy teljesen függetlenüli álmokkal, következő hónapban megint.

2014. márc. 5. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig biztos gondolsz rá, hiszen kiírtad a kérdést, foglalkoztat mi lehet az oka. Benne van a tudatalattidban, ezért jön el álmodban. Sok-sok álmot álmodunk éjszaka, ez bizonyított, vannak álmok, amiket megjegyzünk - valószínű ezzel az ember is akkor álmodsz, amikor meg tudod jegyezni.

Bevallom, én rengeteget gondolok egy általam nagyon vágyott, szeretett emberre, szoktam is vele álmodni, kellemes, pozitív történeteket, heti 4-5 alkalommal meg is jegyzem, előfordul, hogy több nap egymás után is megjelenik az álmaimban. Ennek természetesen örülök, ezáltal napközben is gondolok rá, ez elősegíti a következő álmot és így tovább...

szerintem veled is ez a helyzet.

2014. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 Ez valami ezo-s szórakozás lesz szerintem. Csak nem tudom még melyik, mert ilyennel még nem találkoztam.
2014. márc. 6. 07:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, csak még magadnak sem vallod be.
2014. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonkívül senki sem álmodik egész éjjel, csak max. neked tűnik úgy.
2014. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!