Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a Spirituális Sátánisták...

Mi a Spirituális Sátánisták pontos álláspontja a zsidókról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam sokat, de pontosan nem sikerült kihámoznom. Annyit értek, hogy az Iszlámot, Kereszténységet, Zsidó vallást elítélik, de mint fajról mit gondolnak róluk? Mert olvastam egy utalást is más DNS-ről.

2014. máj. 2. 11:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nos, én nem mondtam semmit a zsidókról, ha már itt tartunk, épp azért tettem fel a kérdést, mert nekem van egy pár zsidó barátom és nehezen tudok a vallás ezen részével azonosulni. De ha tegyük fel, igaz is az egész, az szerintem nem feltétlenül azt jelenti, hogy a részben/teljesen zsidók gonoszak lennének, csupán, hogy céllal fejlesztették ki ezt a fajt. Emiatt zsidó szervezetek vezetik a világot (hátérből, gazdaságilag), így a kezükben van a hatalom. Ez nem jelenti azt, hogy erről tud minden egyes zsidó. A zsidók, mint más emberek, élik az életüket, de nekik ott a lehetőség, hogy egy szélsőséges helyzetben kedvező pozícióba jussanak és amúgy is a kapcsolataik révén hatalmas befolyásuk van mindenre. Nem összeesküvés-elmélet, ez tény, a zsidó barátaim is vallják. Szóval röviden: nincsenek véleményem szerint tudatos/tudat alatti rossz indulatú zsidók közöttünk, de a világot a háttérből ők (még jobban háttérből idegenek, de ebbe nem menjünk bele, mert úgysem hisztek benne) irányítják és ha eljönne a nap, amikor a többi embert rabszolgasorba taszíttatja ez az idegen faj, akkor minden zsidó fölénybe kerülnének.
2014. máj. 3. 20:45
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Engem viszont lepontoztak :D 3-as :)
2014. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én személy szerint felpontoztalak. :) (és ezt a kommentedet is) Ez nem azt jelenti, hogy antiszemita lennék, de részben egyet tudok érteni az állításoddal (noha ismerek kivételeket) és értékelem, hogy kifejtetted a véleményedet, ugyanis mint kiderült Spirituális Sátánista vagy, szóval a kérdésre válaszoltál.
2014. máj. 3. 22:43
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdezõ!



Szerintem többre jutsz, ha inkább matekot tanulsz, ha inkább matek feleadtok megoldásával töltessz idõt a sátánisták és "tények", vagyis összeesküvéselméetek helyett. Ezekbõl ugyanis kevés egyetemen van felvételi. :D

2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

nneddudgi!

Ha kíváncsi vagy, elmondom, hogy a Sátánista, aki válaszolt, orvosin tanul :)

És csodák csodája: még egy vizsgán sem buktam meg, pedig Sátánista vagyok :D))

2014. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#14! Miből gondolod, hogy még egyetem előtt vagyok? :) Jó, egyébként eltaláltad, csak kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz mondani. Nyilván valami olyasmit, hogy idősebb/komolyabb emberek nem foglalkoznak ilyesmivel, mert szerinted ez komolytalan dolog. Hát ellenbizonyítékként ott a #15 válaszoló! :)
2014. máj. 3. 23:58
 17/26 anonim ***** válasza:

Azt hogy ők is zsidók mind :) Csak nem szeretnék, ha azonosítanák velük, ezért írnak picit rosszat is róluk.


Ez a vezérkar. Mind sátánista és zsidó [link]

2014. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17! Erre van bármiféle bizonyítékod?
2014. máj. 4. 01:43
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Van neki mindene eszen és bizonyítékon kívül!!!

Egyik titkos csoport sem Sátánista!!! Érted? Egyik sem!

Valamikor mind azok voltak, de a zsidók már mindenhová beszivárogtak, és átvették az irányítást. Mind a szabadkőművesség, és az összes csoport zsidó irányítás alatt van. Csak látszatból Sátánista, hogy a zsidók ezzel is lejárassák!!!

De felőlem azt hiszel, kedves tehetséges kritizáló, amit akarsz, rádhagyom, legyen egy jó napod :D)))

2014. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A fórumon azt írták, hogy az ember az akkori ősember és az annunakik keveréke, amikor ideérkeztek a megszálló annunakik. A zsidók pedig úgy lettek, hogy ehhez még hozzáadták a reptalián géneket is, azaz a zsidókban benne van a kabzsi, csúcsragadozó hüllő gén is és Isten=Jahve=reptílián kiválasztotta a zsidókat, hogy uralkodjanak a földön élő népeken, pont mivel mert bennük is van reptílián gép és ha ránézel a világra látod, hogy beteljesűlt JAhva akarata
2014. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!