Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a Spirituális Sátánisták...

Mi a Spirituális Sátánisták pontos álláspontja a zsidókról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam sokat, de pontosan nem sikerült kihámoznom. Annyit értek, hogy az Iszlámot, Kereszténységet, Zsidó vallást elítélik, de mint fajról mit gondolnak róluk? Mert olvastam egy utalást is más DNS-ről.

2014. máj. 2. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
kérdezd meg az egyik vezetőjüket, mert itt ezen az oldalon max lelkes fiatalok vannak csak a híveikből.
2014. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudtam kivel felvenni a kapcsolatot, mert a fórumuk megszűnt, az e-mail címük meg inaktívnak tűnik (természetesen a magyarokról van szó).
2014. máj. 2. 13:22
 3/26 A kérdező kommentje:
Ez egy igen szemléletes allegória volt, de megtudhatnám te kinek vallod a nézeteit? :D Vagy ez csak függetlenül mindentől a saját véleményed és nem kapcsolatos a Spirituális Sátánistákéval?
2014. máj. 2. 15:01
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Spirituális Sátánista vagyok.

És az én véleményem még nagyon is szerény a többiekéhez képest!!!!

2014. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De akkor ezzel azt is mondod, hogy erről nincs egy általános álláspont, csak egy nagyjából egy elfogadott nézőpont. És mi a helyzet a DNS dologgal?
2014. máj. 2. 15:21
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Ők a reptiliánok (hüllőszerű idegenek) génjeivel megspékelt faj, akiket azért hoztak létre, hogy az ellenséges idegenek ügynökeiként működve a rabszolgaságba taszítsák az emberiséget. Olvass utána, úgy emlékszem ez is fent van a SoE-n.
2014. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor összeállt a kép. Mert a reptiliános, rabszolgasorbataszítós dolgokat olvastam, de az valahogy kimaradt, hogy pontosan a zsidók, mint faj hogy kerültek bele.
2014. máj. 2. 17:33
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Ti nem vagytok normalisak.
2014. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kedves #9! Véleményedet tiszteletben tartom és nem pontozlak le vagy semmi ilyesmi. Mindazonáltal arra kíváncsi lennék mennyire vagy tájékozott a témában vagy csak egyszerűen ez alapján a kérdés alapján ítélkezel?
2014. máj. 3. 12:16
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Zsido vagyok, es kikerem magamnak, hogy ilyen baromsagokat mondjal rolam!!!!!!!
2014. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!