Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon a jövő végleges vagy sem?

Vajon a jövő végleges vagy sem?

Figyelt kérdés

mit gondoltok vajon a jövő valóban végleges vagy minden előre megvan írva? ne értsetek félre nem hiszek a sorsban, de mi van akkor, ha jelen is csak a jövő múltja tehát, ami most történik az már megtörtént a jövőben, de akkor vajon meglehet változtatni a jövőt?

Ui. A jövő végleges? Nincs végzet, csak

ha magad is bevégzed?


2014. ápr. 3. 08:21
1 2 3
 11/25 Laylah ***** válasza:

Nem szoktam hazudni, és ezt általában ki is kérem magamnak. Ha én tettem volna, akkor megmondanám, talán még bocsánatot is kérnék. Bennem van annyi gerinc, hogy bevalljam, ha én csinálom... de nem én voltam. Valóban, 2-3 hónappal ezelőtt előfordult, hogy végigpontoztam az előttem hozzászólókat, de akkor sem csak pirosat adtam. De mint írtam, kb. 2 hónapja már egyszer sem fordult ez elő. Sokszor el sem olvasom az előttem írtakat. Másrészt, órán voltam 2-től, nem értem, hogy szavazhatnék le bárkit is, ha nem vagyok itt... ja, és egy kép, hogy igazat mondok (és a második válaszadónak pont, hogy zöldet adtam):


[link]

2014. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Laylah ***** válasza:
Ha további bizonyítékok kellenének, csinálok még pár screenshotot, elküldhetem priviben, de szerintem nincs mit magyarázni.
2014. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen akkor lehet, hogy csak én vagyok ostoba visszaszoktam nézni a hetekkel, hónapokkal ezelőtti kérdéseket hátha találok valamilyen érdekes kérdést és sokszor láttam a felhasználódat egy-egy kérdésnél majd azt vettem észre, hogy mindegyik válaszíró le van pontozva emiatt gondoltam ezt elnézést kérek a gyanúsításért remélem emiatt nem haragszol rám?
2014. ápr. 3. 17:17
 14/25 Laylah ***** válasza:
Nem haragszom, csak zokon veszem, ha hazugnak minősítenek. De akkor ezt megbeszéltük. :)
2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Sors nem létezik+ az eleve elrendeltetettség sem.

Szerintem a jövő az folyamatosan létezik mint a jelen csak mindig változik.PL: ha odamész az egyik barátodhoz és jól képen vágod akkor -nem találkozol vele csak 15év múlva- akkor lehet hogy pont a pofon miatt nem fogsz megkapni egy állást mert a leendő fönöködnek a feleségének a barátjának a kiskutyájának a gazdájának a fiának a nagybátya a volt barátod akit megütöttél.De ha nem ütöd meg akkor meg azonnal megkapod a munkát és ezt a szálat lehet még tovább boncolgatni.Szóval én úgy hiszem hogy minden tettem -akármi is legyen az- befolyásolja a jövőt.+Azt sem vetem el hogy ezek által párhuzamos valóságok/dimenziók jönnek létre.

2014. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 A sors létezik, ha a lineáris időt vesszük alapul mivel a jelen a jövő múltja tehát megtörténtekről beszélünk, amiről te beszélsz az a párhuzamos univerzum elmélet ezt az elméletet én is ismerem el tudnád nekem mondani, hogy miért változik a jövő és a jelen mert nem változik meg amikor a jelen a múlt jövője?
2014. ápr. 3. 17:46
 17/25 anonim ***** válasza:

"el tudnád nekem mondani, hogy miért változik a jövő és a jelen mert nem változik meg amikor a jelen a múlt jövője?"


ezt nem értem teljesen egy kicsit pontosabban kérlek

2014. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 openyoureye ***** válasza:
100%

Bizonyos részeinek muszáj kötöttnek lennie, különben nem létezne ok-okozati öszefüggés. Pl ha bedobsz egy pezsgőtablettát egy pohár vízbe, az a jövőben pezsegve feloldódik, nem is tehet mást, szóval vannak bizonyos láncreakciók, melyek ha nem lép közbe semmi/senki, maguktól lezajlanak. Egy atombomba felrobbantása után a sugárzás rettentő hosszú idő múlva múlik el, de elmúlik. Azzal viszont befolyásolhatod a jövőt, hogy (ha hatalmadban áll) úgy döntesz, nem vetsz be nukleáris fegyvert. Ezen láncreakciók megfigyelhetők emberi viselkedésben is. Azok a gyerekek, akikel folyton veszekednek, kiabálnak, nagyon nagy esélyel alakul ki valamiféle lelki probléma. Ezt is csak a jövőben fedezhetjük fel, mikor a destrukció végbement és változásokat eszközölt a személyiségben.


A kérdésedre, hogy meg lehet e változtatni a jövőt: Természetesen, ha ismered az ok-okozati lánc kezdeti és végpontját, valamit látod a jelenben végbemenő változásokat. Ha ezeket valamilyen módon megváltoztatod, akkor azzal a jövőt változtatod meg. Magyarul ha nem hagyod, hogy teljesen feloldódjon a pezsgőtabletta mert miveszed egy kanállal, akkor ebben az esetben a jövőt változtattad meg.


A jövő nem végleges, megváltoztatható. A világban mindennek ok okozati összefüggése van, ha felismered a folyamatot, képes lehetsz változtatni rajta.


Van végzet. Az az, mikor felismered a folyamatot(nem muszáj) és nem teszel ellene semmit.

2014. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#17 Mit nem értesz ezen? gondoljunk csak bele tehát, ha a múlt létezik akkor jövőnek is lennie kell mivel a múlt emberének a jövője lenne a mi jelenünk tehát a jövő létezik nem értem miért olyan elképzelhetetlen az, hogy a jövő emberének a jelen lenne a múltja szóval a most történtek már megtörténtek a jövőben ezek az események előre megvannak írva minden, ami most történik a jövőben már megtörtént.
2014. ápr. 3. 18:07
 20/25 A kérdező kommentje:
#18 Én úgy vélem, hogy sem a jövőt sem a múltat nem lehet megváltoztatni mivel az paradoxont idézne elő például tegyük fel, hogy a jövőből te visszajössz, hogy megöld magad, de viszont, ha megöld magad a múltban nem lesz jövőd nem tudsz visszajönni, hogy megöld magad érted?
2014. ápr. 3. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!