Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezósok miért akarják...

Az ezósok miért akarják kisajátítani az oldalt?

Figyelt kérdés
Már több kérdésnél olvastam a kérést, vagy felszólítást, hogy csak azok szóljanak hozzá, akik hisznek az adott "tudományban". Olyan az egész, mintha valaki megkérdezné, hogy ki nyeri a tavaszi választást, de kikötné, hogy csak azok válaszoljanak, akik szerint a fidesz.
2013. okt. 8. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmi helye a humor kategóriában. Sajnos, inkább siralmas, mint nevetséges. Komolyan mondom, mélységes szomorúság keveredik bennem a dühvel.

Most éppen egy középkori témájú regényen dolgozom, így aztán alaposan bele kellett ásnom magam az akkori gondolkodásba, hitvilágba, babonákba. Elnézően mosolyogtam, és hálát adtam a sorsnak, hogy nem abban a korban születtem. Annál nagyobb volt a megrökönyödésem, amikor erre az oldalra keveredve azt láttam, hogy az emberek jelentős hányada még mindig ugyanazokban, egy másik része meg távoli országokból "importált" babonákban hisz.

2013. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hülye példát még nem hallottam.Na Pl tegyük fel olyan mintha arról lenne szó,hogy ki miért és mit szeret a pizzában. Ilyenkor az ember erre vár válaszokat és nem azoktól,akik utálják a pizzát,és folyton azt mondják,hogy az szar,mert az ilyen válaszolók csak púpok az ember hátán. Mindenki azzal foglalkozzon amit szeret,amiben hisz,ami érdekli. Ami nem érdekli abba meg ne kössön bele. Ennyi. Úgyhogy maradjál már a hülyeségeddel.... -.-Téged nem érdekel az ezotéria és te is próbálod belemagyarázni a te hülye látásmódodat az emberekbe. Nem tudom mit vársz??!!! Te is az a kötözködő embertípus vagy ezek szerint.Azt hiszed a te látásmódod a jó,és azt akarod belemagyarázni az emberekre. Menj a pi....ba!!!Hülye f..sz.
2013. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A pizzás téma is rossz hasonlat.

Az is tény, hogy minden embernek másabb az ízlése?

Nem vagy semmi, hogy én húzzak el. A világháló, nem varázslattal működik. Szépen el van magyarázva és be is van bizonyítva a működése. Tudod mit? Használjátok a telepátiát. Az is, egy ezotériás dolog. A világháló meg nem, úgyhogy ha már itt tartunk - kinek van joga kitiltani a másikat? Ti akik, visszaéltek az emberek hitével és erre hasznàljátok a világhálót (is?)

Mi szkeptikusok, nem önző célokra használjuk, hanem ellenkezőleg.

Az is tény, hogy a tettes, nem ismeri el azt amit csinál, másokra mutogat. A tény, mégsem őt igazolja.

Féltek ugye? Cak ezt nem valljátok be.

2013. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Hááááát, te is maximum egy rossz hasonlat vagy, 13-aska, mert gógyi az nem sok! Én is szkeptikus vagyok, te észregyúrt!

De ugyanúgy megröhögtet az, amikor valaki felteszi a kérdést, hogy "találkoztatok már vámpírokkal?", mint az, amikor erre a kérdésre vagy öt-hat állítólagos tudós válaszol. :D Akik legalább ugyanúgy az ált. suli nyóóócadikjában ülnek napközben, mint a kérdésfeltevő.

Ráadásul állítólag rohadtul nem érdekli őket a téma. Akkor meg minek rinyál itt mindenki, hogy jaj, az ezósok kisajátítják az ezó témakört?

Ugyan-ugyan! A hülyeségnek is van határa és nem csak az ezósok részéről.

7-es voltam.

... és még én azt hittem, itt csak azok a hülyék, akik a farkasemberekben, meg a tündérekben hisznek. :D

2013. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14:

Ha te is, szkeptikus vagy, akkor meg mi a gond azzal, hogy mi, mit válaszolunk?

Te is ide jársz fel, akkor te, milyen válaszokat adsz?

Tudod, meg is lehet egymással beszélni a dolgokat, csak venni kell rá a fáradtságot. Az a gond, hogy nem ismersz és így, rosszúl következtesz: én nyitott vagyok, más szkeptikusok felé is, de aki, falat állít maga körè, az kérem, ne rám vessen.

2013. okt. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!