Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezósok miért akarják...

Az ezósok miért akarják kisajátítani az oldalt?

Figyelt kérdés
Már több kérdésnél olvastam a kérést, vagy felszólítást, hogy csak azok szóljanak hozzá, akik hisznek az adott "tudományban". Olyan az egész, mintha valaki megkérdezné, hogy ki nyeri a tavaszi választást, de kikötné, hogy csak azok válaszoljanak, akik szerint a fidesz.
2013. okt. 8. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez aaaaz... "Ezotéria" kategória. Ta-daaaaaam! :)
2013. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát csakis a fidesz
2013. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként nem jó a példád. Ez inkább olyan, mintha lenne egy "Fidesz szimpatizánsok fóruma" és valaki, aki ott feltesz kérdést joggal szeretné, hogy ott Fidesz szimpatizánsokkal beszélgethetne a témáról. Mert ha azt szeretné, hogy MSZP szimpatizánsok válaszoljanak, akkor az "MSZP szimpatizánsok fórumán" kérdezni.

Mint ahogy itt is van olyan kategória, hogy "Ezotéria", meg olyan is, hogy "Tudományok". Gondolom, ha az utóbbiban is feltesz valaki egy kérdést, nem ezós válaszokat szeretne.

2013. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez ezüs oldal.
2013. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
bezony ta-daaaam! de általánosságban elmondható, hogy ha van pl egy kérdés a lélekről, és jön egy tapír, és beordít hogy "nincslélek" akkor az teljesen felesleges időpocsékolás kivétel nélkül mindenki részére.
2013. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Grielean ***** válasza:
100%

Ha az adott "tudomány" valamiféle fejtegetésére irányul a kérdés, akkor teljesen jogos a kérés, hogy ne laikusok és szkeptikusok offoljanak oda.

Viszont amiben igazad van, hogy sok olyan jellegű kérdésnél is találkozni hasonló felháborodott kisajátítási kísérletekkel, ahol a kérdés leginkább véleménykérésre irányul. Ebben az esetben a véleményét úgy gondolom, mindenkinek épp ugyanannyira joga van kifejteni valamely témában.


Egyébként kedves 3-as, nem jó a példád, miszerint: "Ez inkább olyan, mintha lenne egy "Fidesz szimpatizánsok fóruma" és valaki, aki ott feltesz kérdést joggal szeretné, hogy ott Fidesz szimpatizánsokkal beszélgethetne a témáról." Ugyanis a GYK nem szimpatizáns fórumok gyülekezete, de a kérdések kategóriákba helyezése sem függ semmilyen szinten a kérdező világnézetétől, ez csakis a kérdés témáján múlik (és természetesen a feltehető kérdések sem függenek a világnézettől).

2013. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Jó, jó, de ha mondjuk én mondjuk egy festmény témájáról, vagy az ábrázolás módjáról kérdezek, biztos nem azt várom és szerintem jogosan, hogy hatból öt válaszoló azt írja, hogy festék, vászon és ecsettel. :D
2013. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
hatból öt ezt, egy meg azt, hogy "nincsfestmény"
2013. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés.

A festményes dologgal kapcsán, meg rossz a példa. A művészetet értékelni lehet. Teszem azt, hogy ha a művész, azt állítja, hogy nem a festővászonra, hanem a levegőben fest, akkor ne csodálkozzon azon, ha ezt, kamumak mondják. Hiába van kép róla: a Photoshop csodákra képes.

Ha meg nincs lélek, az a helyes válasz, mert én, nem vezetem félre a kérdezőt. A mikulás sem létezik (jó, ha tőlem tudjátok).

2013. okt. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Én azt várom mikor kapcsolják már egybe a humorral. Ez az egész téma.... Folytatni tudjátok gondolom. :-)
2013. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!